ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна МеркуріF30ELPT

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Цей мотор є продовженням серії Mercury F25. У ньому використаний той же силовий агрегат тільки вже працює на повну потужність і видає не 25 а 30 к.с. Це перший у Mercury інжекторний мотор в такій малій потужності ще й з можливістю ручного старту. що раніше для інжекторів було неможливо. Переваги інжекторних двигунів над карбюраторними добре відомі автомобілістам. Коротко - найкраща динаміка розгону, менше споживання в усьому діапазоні навантажень, більш стабільна і тиха робота двигуна. Часто чуємо твердження: інжектор - дурниця тому дуже чутливий до палива, забивається засмічується і ін. На жаль це точка зору людей, які так і не відійшли від управління автомобілем Жигулі і раніше вважають його найкращим. Весь автомобільний світ вже років 10 не використовує карбюратор  .Mercury ME F30 ELPT EFI потужністю 30 л.с. оснащений системою SmartCraft, що забезпечує оптимальне управління двигуном. Впускний трубопровід зроблений з композитних матеріалів, армованих поліамідних волокон, завдяки чому досягається велика пропускна здатність колектора, великий крутний момент і потужність. Крім цього Меркурій ME F 30 ELPT EFI важить на 28 кг менше в порівнянні з класичними 4-тактними моделями 30 к.с. інших брендів. Вихід вихлопних газів організований через маточину гребного гвинта в воду, що значно зменшує шум і вібрацію працюючого двигуна. Гумові опори двигуна, глушник впуску і капот з шумоізоляцією також сприяють зменшенню переданих на човен вібрацій і шуму.Управляється Mercury ME F30ELPT EFI за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування (машинка «газ-реверс» з кнопкою трима), який забезпечує не тільки перемикання швидкостей, управління електрогідроприводом, управління дросельною заслонкою, але також запуск і зупинку двигуна від ключа, що дуже зручно під час троллінгу і швартування. Запуск човнового мотора здійснюється за допомогою електростартера від акумуляторної батареї. Призначений для використання на маломірних судах з висотою транцю 508 мм, обладнаних постом управління.Водопомпа з термостатом і паливний насос з водяним охолодженням знижують ймовірність утворення парових пробок. Повітряний клапан холостого ходу, керований контролером, забезпечує стійку роботу двигуна на холостому ходу і при будь-яких умовах експлуатації. Датчики температури навколишнього повітря дозволяють домогтися плавної роботи двигуна і оптимальної потужності при будь-яких температурах повітря.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики F 30 M GA EFI F 30 ML GA EFI F 30 ELPT EFI
Рекомендована висота транцю, мм 381 508 508
Потужність, кВт / к. с. 22,1 / 30 22,1 / 30 22,1 / 30
Вага, кг 78 78 78
Кількість циліндрів 3 (в ряд) 3 (в ряд) 3 (в ряд)
Макс. число об/хв 5250-6250 5250-6250 5250-6250
Робочий об'єм, см3 526 526 526
Діаметр/хід поршня: 61 мм x 60 мм 61 мм x 60 мм 61 мм x 60 мм
Охолодження вода+термостат вода+термостат вода+термостат
Запалювання розрядка конденсатора з електронним регулятором випередження запалювання
Запуск ручний ручний електричний
Передавальне відношення 1,92:1 1,92:1 1,92:1
Положення перемикача передач П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х.
Система управління румпель румпель дистанційно
Система генератора 15 (186 Вт) 15 (186 Вт) 15 (186 Вт)
Система регулювання диферента ручна пневмогідравлічна електрогідравлічна електрогідравлічна
Паливний бак зовнішній на 25л зовнішній на 25л зовнішній на 25л
Вимоги для палива неетилований 90 RON мінімум
Система газорозподілу один розподілвал з 2 клапанами на циліндр
Система вихлопу через гвинт через гвинт через гвинт
Система вприскування масла немає немає немає
Система змащення мокрий картер, система змащення під тиском
Ліве обертання немає немає немає
Система змащення однотечне вприскування масла різної продуктивності
Системи попередження про низький тиск масла, перевищення граничних обертів і перегрів двигуна
Стандартні гвинти шліцьовий вал, гумова маточина

Особливості

  • Двигун має гідропривід підйому тобто підняття мотора з води відбувається автоматично, вам потрібно лише натиснути відповідну кнопку на командері (йде в комплекті).
    Система EFI (Electronic Fuel Injected) доводить до досконалості і без того чудові технічні характеристики цих чотиритактних двигунів. Електроніка точно дозує паливо, враховуючи крім частоти обертання колінвалу і величини навантаження на мотор, температуру навколишнього повітря, температуру блоку циліндрів, положення поршня, тиск у впускному колекторі. Все це дозволяє двигунам бути ще більш економічними, ніж звичайні чотиритактні двигуни. Крім того, двигуни з системою вприскування EFI відрізняються надійним пуском і рівною роботою навіть на найменших обертах в будь-якому діапазоні температур. Низький рівень шуму і зведене до мінімуму забруднення навколишнього середовища - ще один плюс на користь . Конструкція підвіски має дистанційне регулювання нахилу. Двигуни поставляються зі стандартним (381 мм) і довгим (508 мм) дейдвудом.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!