ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Шановні клієнти!

На жаль, ми вимушені тимчасово призупинити послугу "Оплата частинами" через повномасштабне вторгнення російських віськ в Україну.
Послуга "Оплата частина" знову запрацює після нашої перемоги! Слава Україні!


Деякі речі коштують занадто дорого щоб їх купити одразу – наприклад лодочний мотор або структур сканер, але без них неможливий повноцінний вихід на воду. Ми пропонуємо ряд кредитних програм за допомогою яких ви зможете купити будь-який товар на нашому сайті. Пропонуємо такі варіанти оплати товару в кредит:

OCh MgR 200x235 ua1.       Для вас повністю БЕЗКОШТОВНИЙ кредит строком на три місяці з внесенням оплати рівними частинами щомісячно. Кредитна програма називається «оплата частинами» та надається власникам кредитних карток Приватбанку. Суму кредиту та інші умови ви зможете  дізнатися на сайті банку у вкладці «Как воспользоваться». Просто покладіть товар в корзину та заповніть поля анкети. Рішення по кредиту буде прийнято протягом 30 секунд в режимі онлайн. Візит до банку не потрібен.

2.       Миттєва розстрочка від Приватбанку. Строк кредитування збільшений у порівнянні з пунктом 1., сумма кредиту також більша, але банк з вас візьме по 2,9% від повної вартості товара за кожен місяць використання послуги. Для оформлення миттєвої розстрочки оберіть пункт «оплата кредиткою» при оформленні замовлення. Послуга також доступна тільки власникам карток від Приватбанку. Візит до банку не потрібен.

3.       Оплата за товар кредитною карткою будь-якого банку світу. Ви можете скористатися кредитною програмою, яку надає вам ваш банк, емітент картки. Просто оберіть пункт «оплата кредиткою» при оформленні замовлення.

4.         Споживчий кредит. Менші відсосткові ставки, строк кредитування до 3 років, не обов’язково наявність картки Приватбанку. Просто заповніть заявку на сайті, де в графу «доходи» внесіть ваш щомісячний дохід, а у графу «витрати» ваші місячні витрати. Протягом години з вами на зв’язок вийде працівник банку та повідомить рішення по кредиту. Потім необхідно буде підійти на відділення з документами.

Нагадаємо, що купити в кредит ви зможете надувний човен, намет або гвинт до човнового мотора, одним словом будь-який товар з асоротименту нашого магазину, але перед оформленням кредиту ОБОВ’ЯЗКОВО перетелефонуйте та підтвердіть наявність товару.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!