ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Деякі речі коштують занадто дорого щоб їх купити одразу – наприклад лодочний мотор або структур сканер, але без них неможливий повноцінний вихід на воду. Ми пропонуємо ряд кредитних програм за допомогою яких ви зможете купити будь-який товар на нашому сайті. Пропонуємо такі варіанти оплати товару в кредит:

OCh MgR 200x235 ua1.       Для вас повністю БЕЗКОШТОВНИЙ кредит строком на три місяці з внесенням оплати рівними частинами щомісячно. Кредитна програма називається «оплата частинами» та надається власникам кредитних карток Приватбанку. Суму кредиту та інші умови ви зможете  дізнатися на сайті банку у вкладці «Как воспользоваться». Просто покладіть товар в корзину та заповніть поля анкети. Рішення по кредиту буде прийнято протягом 30 секунд в режимі онлайн. Візит до банку не потрібен.

2.       Миттєва розстрочка від Приватбанку. Строк кредитування збільшений у порівнянні з пунктом 1., сумма кредиту також більша, але банк з вас візьме по 2,9% від повної вартості товара за кожен місяць використання послуги. Для оформлення миттєвої розстрочки оберіть пункт «оплата кредиткою» при оформленні замовлення. Послуга також доступна тільки власникам карток від Приватбанку. Візит до банку не потрібен.

3.       Оплата за товар кредитною карткою будь-якого банку світу. Ви можете скористатися кредитною програмою, яку надає вам ваш банк, емітент картки. Просто оберіть пункт «оплата кредиткою» при оформленні замовлення.

4.         Споживчий кредит. Менші відсосткові ставки, строк кредитування до 3 років, не обов’язково наявність картки Приватбанку. Просто заповніть заявку на сайті, де в графу «доходи» внесіть ваш щомісячний дохід, а у графу «витрати» ваші місячні витрати. Протягом години з вами на зв’язок вийде працівник банку та повідомить рішення по кредиту. Потім необхідно буде підійти на відділення з документами.

Нагадаємо, що купити в кредит ви зможете надувний човен, намет або гвинт до човнового мотора, одним словом будь-який товар з асоротименту нашого магазину, але перед оформленням кредиту ОБОВ’ЯЗКОВО перетелефонуйте та підтвердіть наявність товару.

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!