ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна МеркуріF60ELPT

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Більшість виробників в т.ч. і Меркурі сконцентрували свої зусилля на двигунах 60 к.с. Лодочний мотор Меркурі 60 -найпотужніший з лінійки двигунів об'ємом 995 см3. При рівній з п'тидесяткою вагою цей двигун має на 10 к.с. більше при незначній різниці в ціні. Якщо ви розглядаєте варіант 50 -60 к.с. рекомендуємо звернути увагу саме на цей мотор. Ультранадійність, забезпечена деяким спрощенням конструкції (один розподілвал, 2 клапани на циліндр), яка тим не менш не веде до погіршення технічних характеристик двигуна. Тиша і економічність, надійність і довговічність - ось основні плюси мотора Меркурі F60ELPT-EFI. У комплекті - бак на 25 л., 2 прилади (триметр і тахометр), командер, гвинт. 
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Тактність: 4-х тактний
Потужність, к. с.(кВт): 60
Вага (кг): 112
Висота транцю (мм): 508(L)
Система старту: Електро
Тип паливної системи: MPS EFI (інжектор)
Об'єм циліндрів (см3): 995
Тип рульового управління: Дистанційне
Діаметр і хід поршня (мм/мм) : 65x75
Кількість циліндрів: 4 в ряд
Система газорозподілу: SOHC
Привід ГРМ: Ремінь
Робочий діапазон обертів: 5500 - 6000
Ємність паливного бака (л): 25 (зовнішній)
Рекомендоване паливо: Неетилований бензин А95
Система запалювання: Розрядно - ємнісна
Генератор (А): 12V18A (227W)
Рекомендована свічка запалювання: -
Кріплення мотора: Кріпильні болти
Система підйому дейдвуда: Гідравлічна
Передавальне число: 1,83:1
Передачі: Вперед - нейтраль - назад
Вихлоп: Через гвинт
Захист трансмісії: Гумовий демпфер

Особливості

  • Система EFI (Electronic Fuel Injected) доводить до досконалості і без того чудові технічні характеристики цих чотиритактних двигунів. Електроніка точно дозує паливо, враховуючи крім частоти обертання колінвалу і величини навантаження на мотор, температуру навколишнього повітря, температуру блоку циліндрів, положення поршня, тиск у впускному колекторі. Все це дозволяє двигунам бути ще більш економічними, ніж звичайні чотиритактні двигуни. Крім того, двигуни з системою вприскування EFI відрізняються надійним пуском і рівною роботою навіть на найменших обертах в будь-якому діапазоні температур. Низький рівень шуму і зведене до мінімуму забруднення навколишнього середовища - ще один плюс на користь . Конструкція підвіски має дистанційне регулювання нахилу. Двигуни поставляються зі стандартним (381 мм) і довгим (508 мм) дейдвудом.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!