ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна МеркуріF 6ML

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Модельний ряд двигунів Mercury F4, F5, F6 створений на одній базі, тобто в основу покладено один силовий агрегат об'ємом 123 см3. Урізання потужності реалізовано за рахунок налаштувань карбюратора і запалювання. Ми рекомендуємо брати мотор більшої потужності тобто Mercury F6. При тій же вазі ціна моторів відрізняється незначно, а різниця в 2 к.с. це збільшення у потужності на 50%.З 2011 р мотори цієї серії поставляються в рестайлинговому варіанті. У порівнянні зі старими версіями були проведені такі суттєві зміни: перенесений важіль перемикання передач збоку - вперед (це дуже зручно), румпель став довшим, форма його трохи змінена, тепер мотор комплектується внутрішнім баком на 1 л. зовнішній бак в комплекті не йде, але можливість його підключення передбачена.Підвісний човновий мотор Mercury (Меркурі) ME F 6 ML - найпотужніший в лінійці 123 куб. см 4-тактний 1-циліндровий бензиновий мотор водяного охолодження потужністю 6 к.с. Рекомендований для установки на човни і катери з висотою транцю 508 мм. 6-позиційне регулювання дифферента положення мотора на транці дозволяє використовувати човновий мотор в якості додаткового на катері для швартування або для троллінгу, а також полегшує доступ в будь-зони водойми. Вихлопні гази відводяться через маточину гребного гвинта, що забезпечує високу потужність і більш тиху роботу двигуна. Для полегшення управління Mercury ME F6ML оснащуються обертаючоюся рукояткою управління дросельної заслінки. На румпель винесені всі елементи контролю і управління мотором.На Mercury ME F 6 ML можлива установка генератора потужністю 4А / 50Вт для зарядки акумуляторної батареї і живлення додаткового обладнання або 2А / 25Вт тільки для підзарядки акумуляторної батареї. У стандартну комплектацію входить 3-лопатний алюмінієвий гвинт транспортного призначення. Можлива установка вантажного або швидкісного гребного гвинта.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Параметр 1
Характеристики F6M F6ML
Рекомендована висота транцю, мм 381 508
Потужність, кВт 4,5 4,5
Вага, кг 25 25
Кількість циліндрів 1 1
Макс. число об/хв 5000-6000 5000-6000
Робочий об'єм, см3 123 123
Діаметр/хід поршня: 59 мм x 45 мм 59 мм x 45 мм
Охолодження вода вода
Запалювання розрядка конденсатора CDI
Запуск ручний ручний
Передавальне відношення 2,15:1 2,15:1
Положення перемикача передач П. Х.-Н.-З. Х. П. Х.-Н.-З. Х.
Система управління румпель румпель
Генератор 4 А (50 Ватт) живлення додаткового устаткування 
2 A (25 Ватт) зарядка акумуляторної батареї
Система регулювання диферента 6 + позиція на мілководді 6 + позиція на мілководді
Паливний бак 1 л. вбудований. Виносний в в комплекті не йде. 1 л. вбудований. Виносний в в комплекті не йде.
Вимоги для палива неетилований 90 RON мінімум
Система газорозподілу: один розподілвал з двома клапанами на циліндр
Система змащення: мокрий картер, система змащення під тиском
Система вихлопу через гвинт через гвинт
Система вприскування масла немає немає
Ліве обертання немає немає
Системи попередження

про низький тиск масла, перевищеня граничних обертів
     
     
     
     
     
Рабочий объем, см3 262 262
Диаметр/ход поршня 60 мм x 46 мм 60 мм x 46 мм
Охлаждение вода + термостат вода + термостат
Зажигание разрядка конденсатора  
Запуск ручной ручной
Передаточное отношение 2,00:1 2,00:1
Положения переключателя передач П.х.-Н.-З.х. П.х.-Н.-З.х.
Система управления румпель румпель
Система генератора нет нет
Система регулировки дифферента 3 + 3 позиции на мелководье  
Топливный бак стандарт стандарт
Требования для топлива неэтилированный 90 RON минимум  
Система газораспределения: перекрёстная система впуска (1 карб)  
Система выхлопа через винт через винт
Система впрыска масла ручное смешивание ручное смешивание

Особливості

Двигуни лінійки 4,5,6 сил від Меркурі характеризуються малими вібраціями і дуже тихою роботою. Дуже зручний для управління двигуном подовжений румпель. Особливо це відчутно на ПВХ човнах з пересувними лавками. Також радимо звернути увагу на те. що в базі двигун йде без виносного бака, а завдяки проведеній нами акції ви отримуєте бак на 12 л + шланг + груша + коннектор в подарунок.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!