ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Меркурі F6M

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Підвісний човновий мотор Mercury (Меркурі) F6M - найпотужніший в лінійці двигунів 123 куб. см -  4-тактний 1-циліндровий бензиновий мотор водяного охолодження потужністю 6 к.с. Рекомендований для установки на човни і катери з висотою транцю 381 мм. . Цей двигун має 6-позиційне регулювання дифферента положення мотора на транці полегшує доступ в будь-зони водойми, вихлопні гази відводяться через гвинт, що забезпечує високу потужність і більш тиху роботу двигуна. Дуже тихий, економний та надійний двигун. Якщо купити мотор Меркурі 6 в нашій компанії в подарунок ви отримаєте зовнішній бак на 12 л., який не іде в базовому комплекті.
Замовити мотор Меркурій 6 ви можете на нашому сайті, а отримати та розрахуватися за нього на найближчому до вас сервісному центрі, які розкидані по всій Україні.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики F6M F6ML
Рекомендована висота транцю, мм 381 508
Потужність, кВт 4,5 4,5
Вага, кг 25 25
Кількість циліндрів 1 1
Макс. число об/хв 5000-6000 5000-6000
Робочий об'єм, см3 123 123
Діаметр/хід поршня: 59 мм x 45 мм 59 мм x 45 мм
Охолодження вода вода
Запалювання розрядка конденсатора CDI
Запуск ручний ручний
Передавальне відношення 2,15:1 2,15:1
Положення перемикача передач П. Х.-Н.-З. Х. П. Х.-Н.-З. Х.
Система управління румпель румпель
Генератор

4 А живлення додаткового устаткування (опційно)
Система регулювання диферента 6 + позиція на мілководді 6 + позиція на мілководді
Паливний бак 1 л. вбудований. Виносний в в комплекті не йде. 1 л. вбудований. Виносний в в комплекті не йде.
Вимоги для палива неетилований 90 RON мінімум
Система газорозподілу: один розподілвал з двома клапанами на циліндр
Система змащення: мокрий картер, система змащення під тиском
Система вихлопу через гвинт через гвинт
Система вприскування масла немає немає
Ліве обертання немає немає
Системи попередження про низький тиск масла, перевищення граничних обертів

Особливості

  • Двигуни лінійки 4,5,6 сил від Меркурі характеризуються малими вібраціями і дуже тихою роботою. Дуже зручний для управління двигуном подовжений румпель. Особливо це відчутно на ПВХ човнах з пересувними лавками. Також радимо звернути увагу на те. що в базі двигун йде без виносного бака, а завдяки проведеній нами акції ви отримуєте бак на 12 л + шланг + груша + коннектор в подарунок.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!