ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна МеркуріF80ELPT

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Нова лінійка моторів F80, F100 і F115 була презентована в кінці 2014р. Всі двигуни виконані в одному корпусі і мають об'єм двигуна 2,1 л., Вага 165 кг. Від "попєрєдніков" двигуни відрізняються зменшеною формою підводної частини редуктора і меншою вагою. Також в моторах змінений випускний колектор, що значно змінило звук вихлопу. За запевненням тесту тепер "мотор співає". Двигуни мають один розподільчий вал і два клапани на циліндр. Надійність, простота і найменша в класі вага - ось основні відмінності нової лінійки моторів від Меркурі.Mercury ME F 80 ELPT EFI - 4-циліндровий 4-тактний двигун з прямим впорскуванням палива EFI, дистанційним керуванням, електростартером і електрогідравлічною системою зміни кута диференту. Система прямого вприскування палива EFI (Electronic Fuel Injected) забезпечує чудові технічні характеристики човнового мотора. Електроніка на базі мікропроцесора ЄСМ-555 точно дозує паливо, враховує частоту обертання колінвала, величину навантаження на мотор, температуру навколишнього повітря, температуру блоку циліндрів, положення поршнів, тиск у впускному колекторі.     Все це дозволяє човновому моторі Меркурі ME F 80 ELPT EFI бути ще більш економічним в своєму класі потужності в порівнянні з іншими 4-тактними двигунами. Крім того, двигуни з системою впорскування EFI відрізняються надійним пуском і рівною роботою навіть на найменших обертах в будь-якому діапазоні температур. Низький рівень шуму і мінімальне забруднення навколишнього середовища - додаткові споживчі переваги на користь Mercury ME F80ELPTEFI.     Конструкція підвіски має електрогідравлічну систему дистанційного регулювання кута нахилу, що дозволяє використовувати мотор на мілководді. У стандартному виконанні човновий мотор поставляється з довжиною дейдвуда 508 мм
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики Mercury F 80 ELPT EFI
Тип двигуна інжекторний
Тактність чотиритактні
Рекомендована висота транцю, мм 508
Потужність, к. с. / кВт 80/ -
Вага, кг 165
Кількість циліндрів 4 (в ряд)
Макс. число об/хв 5000-6000
Робочий об'єм, см3 2064
Діаметр/хід поршня: 80 мм х 81 мм
Охолодження водяне охолодження з термостатом
Запалювання розрядка конденсатора з електронним регулятором випередження запалювання
Запуск електричний
Передавальне відношення 2,07:1
Положення перемикача передач П. х.-Н.-З. х.
Система управління дистанційне
Система генератора 35A / 750 Вт
Система регулювання диферента електрогідравлічна в стандартній комплектації
Паливний бак стандарт
Вимоги для палива АІ- 87 мінімум (до 10% етанолу)
Система впуску два клапани з верхнім розподілвалом
Система газорозподілу один розподілвал
Система вихлопу через гвинт
Система змащення мокрий картер
Рекомендований тип масла Outboard Oil SAE 10W30
Ліве обертання  
Системи попередження Guardian
Крок гребного гвинта 9;10;11;13;15;16;17;19;21;23
Рекомендована свічка запалювання LFR6A-11

Особливості

  • Система EFI (Electronic Fuel Injected) доводить до досконалості і без того чудові технічні характеристики цих чотиритактних двигунів. Електроніка точно дозує паливо, враховуючи крім частоти обертання колінвалу і величини навантаження на мотор, температуру навколишнього повітря, температуру блоку циліндрів, положення поршня, тиск у впускному колекторі. Все це дозволяє двигунам бути ще більш економічними, ніж звичайні чотиритактні двигуни. Крім того, двигуни з системою вприскування EFI відрізняються надійним пуском і рівною роботою навіть на найменших обертах в будь-якому діапазоні температур. Низький рівень шуму і зведене до мінімуму забруднення навколишнього середовища - ще один плюс на користь Mercury. Конструкція підвіски має дистанційне регулювання кута нахилу.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!