ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Suzukі DT9.9AS

На відміну від більшості конкурентів в корпорації Сузукі створено окремий підрозділ SUZUKI MARINE, який займається виключно водомоторною технікою і лодочні мотори Сузукі не схожі на автомобільні мотори цієї ж фірми. І це важливо, адже у підвісних двигунів є своя специфіка: це і робота у середовищі із збільшеною вологістю і висока важливість ваги підвісного двигуна і т.д. Якщо ви вирішили купити двигун до човна Suzuki - ви можете спиратися на більш ніж семидесятирічний досвід японського виробника.  На всі чотиритактні двигуни до човнів Suzuki діє трирічна гарантія, на двотактні мотори Сузукі - дворічна. Гарантія дійсна при проходженні планових ТО. Адреса СЦ в Києві - вул Академіка Заболотного 15а.  Якщо ви купили двигун до човна Сузукі, наприклад, в Києві ви можете розраховувати на гарантійний сервіс по всій Україні, причому авторизовані сервіси є не тільки в обласних центрах, але також в великих містах "на воді" наприклад Кременчук та Кривий Ріг.
Мотор до човна Suzukі DT9.9AS Мотор до човна Suzukі DT9.9AS
Двотактний мотор до човна Suzuki виготовлено на базі 15 сильної моделі, тобто двигуни мають однаковий об'єм, відрізняються лише налаштуваннями карбюратора та запалення. При замовленні двигуна у нас - ми безкоштовно переробимо цей мотор в 15 ти сильний при тому що в документах та на корпусі залишаться наліпки 9,9, що дозволить вам не реєструвати його згідно діючого законодавства.

На сьогодняшній день мотор SUZUKI DT15 - безальтернативна версія двотактного двигуна потужністю 15 сил. Всі інші брендові виробники припинили виробництво двотакних, моторів, Сузукі навпаки не тільки продовжує виробництво, а і вдосконалилило двигун кілька років тому. Мотор залишився з найбільшим в класі об'ємом двигуна 284 см3, що робить мотор для човна Suzuki DT15 найшвидшим та високотяговим, при цьому завдяки новій конструкції маховика і колінвалу двигун втратив у вазі 5.5 кг, і важить всього 33 замість колишніх 38,5 кг. Також значних змін зазнала система вихлопу і тепер човновий мотор Сузукі ДТ 15 працює набагато тихіше. Інженерами також встановлена ​​ручка для зручного перенесення мотора однією людиною, змінено механізм підйому двигуна. Варто відзначити що гвинти від старого і нового мотора не збігаються - незначно змінена конструкція редуктора.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики DT-15-S
Тип двигуна двохтактний
Рекомендована висота транцю, мм 381 мм (S)
Потужність, кВт (к. с.) 11 / 15
Вага, кг 33 кг
Кількість циліндрів 2 (в ряд)
Робочий об'єм, см3 284
Макс. число об/хв 4800-5600
Діаметр / хід поршня 59 мм х 52 мм
Система запуску ручна
Положення перемикача передач передня, нейтраль, задня
Управління мотором румпельне
Система генератора є вихід змінного струму. необхідний стабілізатор.
Відкидка мотора ручна
Рекомендований тип палива 95
Ємність паливного бака 25 л, зовнішній в комплекті
Система подачі палива карбюратор
Можливість руху по мілководдю є 3 режими
Захист гвинта гумовий амортизатор
Система охолодження рідинне+термостат
Система змащення попереднє змішування
Обсяг масла в редукторі 170
Рекомендований тип масла TC-W3
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Гребний гвинт 3-х лопатевий
Набір інструментів  так
Наявність тросу аварійної зупинки  так

Особливості

  • Найдешевший з японців двигун у розрізі моторів потужністю 15 к. с. При цьому має найбільший обсяг блоку циліндрів, а це значить, що на човновий мотор Suzuki 15 AS можна встановлювати гвинти із збільшеним кроком і досягати більшої швидкості на малих човнах, або використовувати його  y важких човнах з мінімальною втратою швидкості.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!