ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
×

Помилка

The form #5 does not exist or it is not published.

Мотор до човна Tohatsu M3,5B2S

Двигуни дочовнів Тохацу виготовляються корпорацією Брюнвіч, яка так само є власником моторів Меркурі, але по перше не всі моделі однакові, а по друге навіть в тих двигунах, де встановлено однаковий блок циліндрів є відмінності. Ключовою особливістю лодочних моторів Тохацу є країна походження - мотори Тохацу це виключно Японські двигуни. Тобто всі моделі підвісних двигунів Тохацу зроблено та зібрано в Японії. В Україні найбільш відома і поширена модель мотора - Tohatsu T9.8, і дійсно, цей двотактник має унікальне в класі співвідношення вага/потужнісь. Якщо ви збираєтеся купити мотор Тохацу в нашому магазині - ви отримаєте разом з мотором можливість обрати бак (12 або 25 літрів), безкоштовний перший запуск, безкоштовну доставку та можливість розрахуватися за двигун півд час його отримання на сервісі, який знаходиться у вашому місці. Також прохання не плутати лодочні мотори Тохатсу з виробником автомобілів Дайхацу, які не мають відношення один до одного.
Made in Japan. Відносно якостіст питань немає і бути не може. Легкий, невибагливий двигун. Єдиним мінусом якого є відсутність нейтральної передачі. Основна перевага цього двохтактного двигуна, завдяки якому він і отримав особливе поширення серед навісних двигунів, а також двигунів для скутерів і іншої легкої техніки - це можливість отримати більшу потужність (близько 50%) на тому ж об'ємі двигуна. Звідси виходить очевидна перевага - можливість зробити двигун компактніше, що і потрібно для невеликого човна або катера. Досягається це за рахунок вприскування робочої суміші раз в два такти, а не раз в чотири, що зменшує інтервал між робочим і холостим ходом поршня.Tohatsu M 3.5 B2 S - двохтактний двигун для човна    У човнових моторів Tohatsu Corporation® найкраще співвідношення потужності і ваги. Не є винятком і портативний човновий мотор Tohatsu M 3.5 B2 S. Його вага всього 13 кг, а 1 к.с. важить 3.7 кг! Човновий мотор має простий дизайн, ручку для перенесення, легкий і зручний для транспортування.    Човновий мотор призначений для експлуатації як в прісній, так і в морській воді. Спеціальний алюмінієвий сплав корпусу мотора забезпечує максимальний захист від корозії, а цинкове внутрішнє покриття системи водоохолодження і виконані з нержавіючої сталі вузли водопомпи забезпечують високу антикорозійну стійкість в морській воді.    Човновий мотор Tohatsu M 3.5 B2 S обладнаний мікропроцесорною електронною системою запалювання CDI, має прекрасну керованість (форвард - нейтраль, реверс за допомогою розвороту на 180 °), вбудований паливний бак 1.4 л, страхувальний талреп і інші переваги, властиві всім підвісним 2-тактним човновим моторам Tohatsu Corporation®. Tohatsu M 3.5 B2 S - бездоганний вибір рибалки з невеликим човном!
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики 3,5 M
Рекомендована висота транцю, мм 

380
Потужність, кВт

1,9
Вага, кг

13
Кількість циліндрів

1
Макс. число об/хв

4000-5000
Робочий об'єм, см3

74,6
Діаметр/хід поршня:

47 мм x 43 мм
Охолодження

проточна вода
Запалювання

розрядка конденсатора CDI
Запуск

ручний
Передавальне відношення

1,85:1
Положення перемикача передач

передня+нетйраль
Система управління

румпель (360°)
Система генератора

немає
Система регулювання диферента

4 поз
Паливний бак

вбудований на 1.4 л
Вимоги для палива

неетилований 90 RON мінімум
Система газорозподілу:

контурна система впуску (1 карб)
Система змащення:

масло змішується з бензином у співвідношенні 70:1
Система вихлопу

над гвинтом
Система вприскування масла 

немає
Ліве обертання

немає
Стандартні гвинти

7 R6

Особливості

  • Для любителів двохтактних моторів - відмінний варіант. Легкий, компактний ще й з нейтральною передачею.

Відгуки