ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Tohatsu M5BDL

Двигуни дочовнів Тохацу виготовляються корпорацією Брюнвіч, яка так само є власником моторів Меркурі, але по перше не всі моделі однакові, а по друге навіть в тих двигунах, де встановлено однаковий блок циліндрів є відмінності. Ключовою особливістю лодочних моторів Тохацу є країна походження - мотори Тохацу це виключно Японські двигуни. Тобто всі моделі підвісних двигунів Тохацу зроблено та зібрано в Японії. В Україні найбільш відома і поширена модель мотора - Tohatsu T9.8, і дійсно, цей двотактник має унікальне в класі співвідношення вага/потужнісь. Якщо ви збираєтеся купити мотор Тохацу в нашому магазині - ви отримаєте разом з мотором можливість обрати бак (12 або 25 літрів), безкоштовний перший запуск, безкоштовну доставку та можливість розрахуватися за двигун півд час його отримання на сервісі, який знаходиться у вашому місці. Також прохання не плутати лодочні мотори Тохатсу з виробником автомобілів Дайхацу, які не мають відношення один до одного.
Найчастіше малопотужні двигуни на довгій нозі використовують в якості додаткових для човнів у яких потужність основного двигуна не дозволяє пересуватися з малою швидкістю.Підвісний човновий мотор Tohatsu M 5 BS (L) представляє сімейство 5-сильних 2-тактних човнових двигунів Tohatsu M 5 BS (L), що випускаються з вбудованим паливним баком на 2.5 л., Tohatsu M 5 B SS (L) в комплекті тільки з виносним баком на 12 л і паливним шлангом і Tohatsu M 5 BD S (L) в комплекті з вбудованим і виносним паливними баками. У новому Tohatsu M 5 B S Tohatsu Corporation® врахувала побажання користувачів і додатково встановила коробку передач. Човновий мотор має форвард, нейтраль і реверс.    При цьому, продуктивність, приємистість, економічність двигуна за рахунок нового карбюратора з вбудованим бензонасосом і мікропроцесорній електронній системі запалювання виросли. Човновий мотор споживає всього 1.2 л палива на 1 годину роботи при максимальному газі! З комфортом може використовуватися на всіх маломірних судах з різною висотою транця при переміщенні, як на далекі відстані (на виносному паливному баку), так і всередині замкнутих водойм (на вбудованому баку).    Човновий мотор Tohatsu M 5 B S завдяки алюмінієвому сплаву корпусу мотора, цинковому внутрішньому покриттю системи водоохолодження, нержавіючим вузлів водяного насоса, що забезпечують високу антикорозійну стійкість, може експлуатуватися як в прісній, так і в морській воді.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики 5M 5ML
Рекомендована висота транцю, мм 381 508
Потужність, кВт 3,68 3,68
Вага, кг 20 20
Кількість циліндрів 1 1
Макс. число об/хв 4000-5000 4000-5000
Робочий об'єм, см3 102 102
Діаметр/хід поршня: 55 мм x 43 мм 55 мм x 43 мм
Охолодження вода вода
Запалювання розрядка конденсатора розрядка конденсатора
Запуск ручний ручний
Передавальне відношення 2,15:1 2,15:1
Положення перемикача передач П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х.
Система управління румпель (360°) румпель (360°)
Система генератора немає.
Система регулювання диферента 6 + позиція на мілководді 6 + позиція на мілководді
Паливний бак

вбудований 2.5 л+12 л. виносний в комплекті вбудований 2.5 л+12 л. виносний в комплекті
Вимоги для палива неетилований 90 RON мінімум
Система газорозподілу: контурна система впуску (1 карб)
Система вихлопу через гвинт через гвинт
Система вприскування масла немає немає
Ліве обертання немає немає

Особливості

  • Зверніть увагу на відгуки користувачів по даному двигуну. Тільки позитивні відгуки - японська надійність, низьке споживання, відмінна віддача по потужності.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!