ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F100 DETL

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Чотирьохтактний підвісний човновий мотор Yamaha (Ямаха) F100DETL сконструйований з таким розрахунком, щоб зробити час, який ви проводите на воді, максимально приємним і комфортним. Плавний пуск, безшумна робота і чудова паливна економічність цього човнового мотора безумовно принесуть вам задоволення. Однорядна чотирьохциліндрова конфігурація двигуна з подвійним верхнім розподільчим валом і чотирма клапанами на кожен циліндр гарантує рівний розподільчий впуск палива і випуск вихлопних газів, а, отже, і додаткову потужність. У поєднанні з  електронною системою впорскування палива (EFI), що підтримує ідеальну пропорцію паливно-повітряної суміші при будь-яких навантаженнях і швидкостях, така конструкція забезпечує цьому човновому мотору чудову потужність і економічність.   У стандартній комплектації човновий мотор Yamaha F100DETL поставляється з цифровими приладами і має можливість підключення до локальної мережі Yamaha Digital Network System, що дозволяє, в якості додаткової можливості, регулювати витрату палива.   Обладнаний з урахуванням всіх новітніх розробок компанії Ямаха човновий мотор Yamaha F100DETL, також як і його менш потужний побратим F80BEТL, має новітню протиугінну систему Y-COP (Yamaha's Customer Outboard Protection), що дозволяє натисканням кнопки дистанційного пульта заблокувати або розблокувати двигун. Інноваційна широкодіапазонна посилена система дифферентовки і відкидання (Wide Range Power Trim & Tilt system) забезпечує повільне управління, система автоматичного запуску PrimeStart ™ відповідає за миттєву реакцію двигуна на поворот ключа запалювання, а легендарне антикорозійне покриття YDC-30, технологія нанесення і складу якого запатентовані компанією Ямаха, гарантує довгий час служби вашого човнового мотора. Потужний, економічний і безвідмовний підвісний човновий мотор Yamaha F100DETL незамінний як в роботі, так і на відпочинку.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 100,0
 Тактність двигуна 4-х тактний
 Висота транцю, мм 536
 Довжина ноги двигуна, дюйми 20" (довга нога)
 Вага двигуна, кг 170,0
 Кількість циліндрів 4 / рядний
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 1596,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 79 × 81,4
 Ступінь стиснення 9,6:1 
 Гребний гвинт  трилопатевий
 Крок гвинта 11", 13", 15", 17", 19", 21", 23", 25" 
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне впорскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак -
 Максимальна витрата палива, л/год 25,0
 Масло Yamalube ® 4M
 Об'єм масла у двигуні, л 3,5 (без заміни фільтра)
3,7 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження з термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу DOHC / 16 клапанів
 Вихлопна система Крізь маточину гребного гвинта
 Генератор 12В—25А
 Система запалювання Транзисторна TCI/Мікрокомпютерна
 Свічка запалювання LER5A-11
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!