ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F115AETL

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
З чотирbтактним підвісним човновим мотором Yamaha F115AETL ви можете розслабитися і спокійно відпочити на воді, будучи абсолютно впевненими в тому, що ви керуєте одним з найбільш екологічно чистих і найбільш ефективних двигунів на світовому ринку човнових моторів. Його компактний 16-клапанний однорядний 4-циліндровий двигун з подвійним верхнім розподільчим валом має цілий комплекс технічних рішень, що дозволяють оптимізувати процес згоряння. Спеціальні системи впуску та випуску в поєднанні з інноваційною електронною системою паливного вприскування (EFI) забезпечують найвищу ефективність використання палива і більш чистий вихлоп. Через дрібні отвори паливо на великій швидкості вприскується в систему, розпорошені частки палива утворюють однорідну суміш з повітрям, що значно покращує процес згорання. Електронна система (ECM) управляє різними функціями двигуна, такими як момент запалювання і вприскування палива, аналізує і коригує концентрацію паливно-повітряної суміші в залежності від умов руху, грунтуючись на інформації з різних датчиків. В результаті двигун човнового мотора Yamaha F115AETL завжди працює в оптимальному режимі. За чистоту викидів він більш ніж відповідає навіть найсуворішим світовим вимогам - американським стандартам EPS 2006 року, а також характеризується тихою стабільною роботою на низьких обертах холостого ходу.   Інноваційна широкодіапазонна посилена система дифферентовки і відкидання (Wide Range Power Trim & Tilt system) забезпечує човновому мотору Yamaha F115AETL повільне управління, а система автоматичного запуску PrimeStart ™ відповідає за миттєву реакцію двигуна на поворот ключа запалювання. Надійний і довговічний завдяки надміцному антикорозійному покриттю Yamaha, цей двигун для човна довгі роки буде служити вам і тільки вам. Адже тільки ви можете вирішити, стояти йому на приколі або дозволити завестися (як завжди з півоберта) завдяки новітній протиугінній системі Yamaha Y-COP, що діє за принципом автомобільної.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 115,0
 Тактність двигуна 4-х тактний
 Висота транцю, мм 516
 Довжина ноги двигуна, дюйми 20" (довга нога)
 Вага двигуна, кг 186,0
 Кількість циліндрів 4 / рядний
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 1741,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 79 × 88,8
 Ступінь стиснення 9,7:1 
 Гребний гвинт  трьохлопатевий
 Крок гвинта 19"K
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне вприскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак -
 Максимальна витрата палива, л/год 38,0
 Масло Yamalube ® 4M
 Об'єм масла у двигуні, л 3,5 (без заміни фільтра)
3,7 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження з термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу DOHC / 16 клапанів
 Вихлопна система Крізь маточину гребного гвинта
 Генератор 12В—25А
 Система запалювання Транзисторна TCI/Мікрокомпютерна
 Свічка запалювання LER6A-11
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення 28:13 (2,15)

Особливості

Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!