ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F150AETL

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
4-тактний підвісний човновий мотор Yamaha F150AETL, F150AETX. Приємистість двохтактного, ефективність чотиритактного.   Yamaha F150AET - це 4-тактні човнові мотори потужністю в 150 к.с. з електростартером і системою дифферентовки і відкидання. Вони відрізняються по довжині дейдвуда: модель F150AETL має дейдвуд 516 мм, а модель F150AETX -643 мм.   Чотиритактний підвісний човновий мотор Yamaha F150AET оптимально поєднує в собі потужність і універсальність і може однаково успішно використовуватися як на сімейному прогулянковому катері або яхті, так і на понтоні або будь-якому іншому робочому судні. Його 4-циліндровий з двома верхньорозташованими розподільчими валами і верхніми клапанами двигун DOHC по потужності змагається з 2-контактним V6 і працює в тандемі з мізками інноваційної мікропроцесорної системи управління ECM (Engine Control Module), щоб на підставі даних про навантаження двигуна і швидкості забезпечити точну роботу електронної системи багатоточкового вприскування палива EFI (Electronic Fuel Injection). В результаті, човновий мотор Yamaha F150AET отримує швидкість і силу двохтактника з конфігурацією двигуна V6, але з характеристиками чотиритактного човнового мотора: безшумна робота, чудова паливна економічність і настільки низький рівень викидів, що F150AET повністю відповідає найсуворішим вимогам CARB 2008. Потужний, ефективний, універсальний і доступний. Yamaha F150AET володіє всіма якостями, які ми маємо право вимагати від підвісного човнового мотора. Тож не дивно---- адже це Ямаха.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Модель Yamaha F150AETL
Тактність: 4-тактний 4-циліндровий рядний
Потужність (кВт / к. с.): 110,3  / 150
Робочий об'єм (см3): 2670
суха вага (кг): 223
Діаметр циліндра/хід поршня: 94 x 96 
Кількість циліндрів: 4
Рекомендована висота транцю(мм): 508 мм (L)
Максимальне число обертів в хвилину: 5000-6000
Передавальне відношення: 14:28
Генератор змінного струму: 12В-35A
Запуск: електростартер
Управління двигуном: дистанційне
Система охолодження: рідина
Система запалювання: за допомогою TCI-мікрокомп'ютера
Система змащення: масло в картері
Паливна система: паливний інжектор
Підсмоктування:

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!