ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F25GES

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Новенька модель чотиритактного мотору Yamaha в 25 кінських сил може похизуватися унікальним співвідношенням потужність/вага. Тільки вдумайтеся - вага чотиритактного 25 сильного двигуна, обладнаного електростартером - 58 кг. Ще років 5 тому вважалося досягненням така вага на моторах в 20 кінських сил, а тут на 25% більша потужність. Що це дає простому власнику, що купить човнови мотор Ямаха 25 в нашому магазині? Ваш човен - швидше вийде на глісер, при цьому ваш мотор буде споживати менше пального (Ямаха заявляє про витрати 9,5 л/год при максимальних обертах), в човен ви зможете взяти корисних речей в т.ч. води або пального на 10 кг більше (вага конкурентів). Двигун обладнано дубльованим запуском, в комплекті іде командер (пульт ДУ). Гвинт ми підберемо спеціально під ваш човен. На холостих обертах Yamaha F25GES працюэ практично беззвучно без вібрації, тяга та підхват на рівні більш потужних моделей. Нагаємо, що замовити мотор Ямаха 25 ГЕС ви можете в нашому магазині, а отримати та сплатити його на сервісі в вашому місті. Звертайтеся.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Виробник: Yamaha
Тип: 4-х тактний
Потужність, л. с.(кВт): 25
Вага (кг): 57
Висота транцем (мм): 381(S)
Система керування: Дистанція
Система старту: Електро+ручний
Об'єм циліндрів (см3): 432
Тип паливної системи: MPS EFI
Діаметр і хід поршня (мм/мм) : 65x65.1
Кількість циліндрів: 2 в ряд
Система газорозподілу: SOHC
Привід ГРМ: Ремінь
Робочий діапазон обертів: 5000-6000
Ємність картера (л): 1.1
Ємність паливного бака (л): 24 (зовнішній)
Рекомендоване паливо: А95
Система запалювання: Digital CDI
Генератор (А): 12B-14A
Рекомендована свічка запалювання: NGK CR6HSB
Кріплення мотора: Транцева струбцина
Система підйому дейдвуда: Ручна
Передаточне число: 2,08 (27/13)
Передачі: Вперед - нейтраль - назад
Вихлоп: Через гвинт
Захист трансмісії: Гумовий демпфер
Гарантія (міс): 36

Особливості

  • Двигун оснащений потужним генератором 14А при роботі на максимальних обертах. Праворуч на піддоні з боку судноводія розташований порт для промивки двигуна.
    Так само немаловажна система оповіщення про несправності Yamaha F 25 DMHS у разі зниження тиску масла в двигуні, а так само в разі перевищення максимально допустимої температури автоматично знижуються оберти до 2000 обертів, і загорається індикатор.

Відгуки

Василий, 02.03.2016
Входят ли в состав комплекта ДУ троса газ-реверс?
Админ: В Ямахах все не стабильно. Иногда поставка бывает с тросами иногда и без командера и без винта и без тросов. Нужно уточнять у продавца.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!