ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F40 FEHDS

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Мотор до човна Yamaha F40 FEHDS Мотор до човна Yamaha F40 FEHDS
Особливість даної моделі - румпельне керування та ручний підйом (з помічником). Чудовий вибір для справжніх рибалок які цінують точність ручного керування. Мультирумпель оснащено важелем перемикання передач та кнопками регулювання обертів холостого ходу.
Підвісний чотиритактний двигун для човна Yamaha F40FETL з довжиною дейдвуда 536 мм має всі переваги човнових моторів серії Yamaha F40, таких як відмінна потужність на всьому діапазоні обертів, електронна система вприскування палива (EFI), система запалювання PrimeStart ™, посилена система дифферентовки і відкидання, система допалювання вихлопних газів, а також має чудовий новітній дизайн, ставши більш низьким і компактним. Встановлений на човновому моторі Yamaha F40FETL однорядний 3-циліндровий 4-тактний двигун SOHC з системою паливного вприскування EFI, що має одну дросельну заслінку, забезпечує йому надійний запуск і рівну безперебійну роботу. Тихий, економічний і екологічно чистий цей човновий мотор прослужить у вас довгі роки завдяки запатентованому компанією Ямаха надстійким антикорозійним покриттям та інноваційною протиугінною системою Y-COP (Yamaha's Customer Outboard Protection), що діє за принципом автомобільного іммобілізатора з дистанційним управлінням і встановлюється тепер на всі чотиритактні човнові мотори Yamaha F40.   Yamaha F40F з системою вприскування палива з електронним управлінням. 
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 40,0
 Тактність двигуна 4-х тактний
 Висота транцю, мм 414
 Довжина ноги двигуна, дюйми 15" (коротка нога)
 Вага двигуна, кг 94,0
 Кількість циліндрів 3
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 747,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 65 × 75
 Ступінь стиснення 9,4:1 
 Гребний гвинт  трилопатевий
 Крок гвинта 8" - 16"
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне вприскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак окремий, 25 л
 Максимальний витрата палива, л/год 14,8
 Масло Yamalube ® 4M
 Об'єм масла у двигуні, л 1,5 (без заміни фільтра)
1,7 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження з термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу SOHC
 Вихлопна система Через гребний гвинт
 Генератор 12В—17А
 Система запалювання Емкісна CDI мікрокомпютерна
 Свічка запалювання DPR6EA-9
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення 26:13 (2,00)
 Кут повороту двигуна

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!