ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F40FETS

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Невелика вага, велика потужність, простота в установці і використанні - візитна картка всіх чотиритактних підвісних човнових моторів Yamaha (Ямаха) F40. Всі ці характеристики повною мірою можна віднести і до 4-тактного човнового мотора Yamaha F40FETS. Його інноваційна електронна система паливного вприскування (EFI), розроблена інженерами Yamaha, забезпечує вражаючу потужність на високих швидкостях: і прекрасні характеристики роботи двигуна і великий крутний момент при середніх режимах експлуатації - разом є найвищим рівнем надійності і економічності. Унікальна широкодіапазонна посилена система дифферентовки і відкидання (Wide Range Power Trim & Tilt system) дозволяє здійснювати повний контроль над рухом, в той час як система запалювання PrimeStart ™, з конструкції якої виключена повітряна заслінка, робить запуск цього човнового мотора таким же легким, як запуск автомобіля. Спеціально для серії човнових моторів Yamaha F40 компанія Ямаха удосконалила свою легендарну систему абсолютного захисту від корозії (Ultimate Corrosion Protection System). Запатентований Yamaha склад антикорозійного покриття, а також процес його нанесення ACP-221 гарантують цим човновим моторам максимально довгостроковий захист. Таким чином, вибираючи Yamaha F40FETS, ви отримуєте не тільки абсолютно надійний, але і неймовірно довговічний підвісний човновий мотор. Yamaha F40F з системою вприскування палива з електронним управлінням.  Експлуатація моделі F40F стане більш ефективною і надійною завдяки оснащенню електронною багатоточковою системою вприскування палива і іншим нововведеннями від інженерів Yamaha. Втілюючи в собі новий стриманий дизайн, F40FETS має в основі перевірений часом трьохциліндровий чотиритактний силовий модуль з верхнім розподільчим валом. Новий мотор має електронну багатоточкову систему вприскування палива. яка працює з автоматичним дросельним клапаном, подовженим впускним колектором і 32-х бітовим модулем контролю. Всі ці компоненти у взаємодії збільшують працездатність, забезпечують легкий пуск, безшумну роботу, чітко і гладко реагують на управління газом.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 40,0
 Тактність двигуна 4-х тактний
 Висота транцю, мм 414
 Довжина ноги двигуна, дюйми 15" (коротка нога)
 Вага двигуна, кг 94,0
 Кількість циліндрів 3
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 747,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 65 × 75
 Ступінь стиснення 9,4:1 
 Гребний гвинт  трьохлопатевий
 Крок гвинта 8" - 16"
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне вприскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак окремий, 25 л
 Максимальний витрата палива, л/год 14,8
 Масло Yamalube ® 4M
 Об'єм масла у двигуні, л 1,5 (без заміни фільтра)
1,7 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження з термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу SOHC
 Вихлопна система Через гребний гвинт
 Генератор 12В—17А
 Система запалювання Емкісна CDI мікрокомпютерна
 Свічка запалювання DPR6EA-9
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення 26:13 (2,00)
 Кут повороту двигуна

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!