ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
×

Помилка

The form #5 does not exist or it is not published.

Мотор до човна Yamaha F60FETL

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Чотиритактний підвісний човновий мотор Yamaha F60FETL - це чудово збалансована комбінація ефективності, розміру і комфорту. І хоча 4-тактні середнього класу човнові мотори Yamaha (Ямаха) мають малу вагу, ви можете бути впевнені, що ця характеристика не поширюється на їх приємистість - це абсолютно не так. Рибалите ви на улюбленому озері або здійснюєте неквапливу водну прогулянку, ці човнові мотори гідні захоплення в будь-якій справі. Використана в конструкції 4-тактних човнових моторів Yamaha F50HETL і Yamaha F60FETL система багатоточкового електронного вприскування палива (EFI) постачає кожен циліндр двигуна оптимальною по співвідношенню паливо / повітря сумішшю, забезпечуючи максимальний ККД і надзвичайно ефективну витрату палива, що робить їх не тільки потужними, високошвидкісними , що володіють серйозним крутним моментом на середніх обертах човновими двигунами, а й відчутно легшими за вагою, ніж їх карбюраторна версія.   На човновому моторі Yamaha F60FETL встановлений  8-клапанний однорядний 4-циліндровий двигун SOHC, що відповідає не тільки світовим стандартам чистоти вихлопу US EPA 2006, але і найсуворішим вимогам CARB 2008. Так як і F50H, новий Yamaha F60FETL сконструйований з урахуванням всіх новітніх розробок компанії Ямаха. Обидві моделі мають подовжений глушник, унікальну широкодіапазонну посилену систему дифферентовки і відкидання, систему запалювання без повітряної заслінки PrimeStart ™ для легкого, як на автомобілі, запуску двигуна, електронну систему управління двигуном ECM (Engine Control Module), а також інноваційну протиугінну систему Y-COP , яка, спільно з запатентованим Yamaha надстійким антикорозійним покриттям, зробить човновий мотор Yamaha F60FETL вашим вірним супутником і неоціненним помічником на довгі роки.Запалювання з мікропроцесорним контролем.автоматична система запуску PrimeStart без використання повітряної заслінки для прогріву мотора .рух на мілководді
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 60,0
 Тактність двигуна 4-х тактний
 Висота транцем, мм 527
 Довжина ноги двигуна, дюйми 20" (довга нога)
 Вага двигуна, кг 114,0
 Кількість циліндрів 4
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 996,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 65 × 75
 Ступінь стиснення 9,2:1 
 Гребний гвинт  трьохлопатевий
 Крок гвинта 13"
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне вприскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак окремий, 25 л
 Максимальний витрата палива, л/год 16,0
 Масло Yamalube ® 4M
 Об'єм масла у двигуні, л 1,9 (без заміни фільтра)
2,1 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження з термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу SOHC
 Вихлопна система Через гребний гвинт
 Генератор 12В—17А
 Система запалювання Транзисторна TCI/Мікрокомпютерна
 Свічка запалювання DPR6EB-9
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення 24:13 (1,85)
 Кут повороту двигуна

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки