ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F70AETL

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Цей мотор перевершує своїх конкурентів-однокласників (і навіть двохтактні двигуни з системою прямого вприскування) за легкістю завдяки своєму двигуну - шістьнадцятиклапанному чотирициліндровому двигуну SOHC (з чотирьохклапанними блоками циліндрів з поодинокими верхніми розподільчими). Більш того- полегшені вага поршнів і клапанів навіть в порівнянні з моделлю F60. Силові агрегати оснащені вбудованою системою діагностики неладів, прості в обслуговуванні, мають велику зносостійкість і надійно захищені від попадання води всередину. Модуль ЕМС забезпечує оптимальний контроль за вприскуванням палива і економить його витрати. Спеціальна система зниження шуму робить роботу двигунів більш тихою. Також знижена вібрація. Крім іншого, нові двигуни оснащуються спеціальною дистанційною інформаційною системою. Існує можливість вибрати бажане число обертів холостого ходу (діапазон регулювань від 650 до 900 об хв). Варто також відзначити, що нові двигуни відрізняються більш високими екологічними характеристиками.Для Yamaha F70AETL це стало можливим завдяки його унікальній конструкції з чотириклапанним блоком циліндрів і одним верхнім розподільчим валом (на відміну від двигунів звичайної конструкції з подвійним верхнім розподільчим валом і 16 клапанами). Таким чином, зменшення ваги двигуна човнового мотора Yamaha F70AETL стало результатом виключення з його конструкції додаткового розподілвала і елементів його конструкції.   Для дивно легкого по вазі двигуна, човновий мотор Yamaha F70 має вражаючу напористисть. 4-клапанні циліндри різко збільшили потужність на одиницю робочого об'єму двигуна, тобто ефективність, з якою двигун може всмоктувати паливо і повітря і викидати вихлопні гази з циліндрів. Таке збільшення ККД означає, що двигун для човна Yamaha F70AETL може працювати на більш високих обертах, досягаючи максимальної частоти обертання в 6300 обертів / хв.   Що ж, човновий мотор, що володіє такими високими технічними характеристиками, стане відмінним придбання для будь-якого яхтсмена, який бажає стати кращим в своєму улюбленому виді спорту - а хто цього не хоче?
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Тип: 4-х тактний SOHC, 4 циліндри, 16 клапанів
Потужність на гвинті: 70 к. с. при 5800 об/хв
Робочий об'єм: 996 см. куб.
Діаметр і хід поршня: 65 x 75 мм
Максимальні оберти: 5000-6000 об/хв
Обсяг масла в картері, л: 2.1 (1.9 без фільтра)
Система охолодження: водяне термостатирування
Паливна система: мультикрапкове вприскування
Система запалювання: мікрокомпютерна
Система запуску: електростартер
Система управління: електромеханічний важіль управління двигуном (РУД)
Вихлоп: через гвинт
Паливо: бензин з октановим числом 95
Свічка запалювання: NGK LKR7E
Коробка передач
Передавальне число: 2.33:1
Перемикання передач: передній хід-нейтраль-реверс
Спорядження
Обсяг паливного бака: не комплектується
Харчування бортової мережі: 12V 17A
Регулювання диферента: електрогідравлічний трим
Габарити і маса
Висота транцю: 508 мм
Суха маса: 117 кг

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

Саня, 22.02.2016
Очень громкий собака!
Рома, 22.02.2016
Коасавчик
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!