ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Акумулятор до човнового мотору Фішер

Купити гелієвий акумулятор ви завжди зможете в нашому магазині. Часто виникає питання: чи можна дорогий та важкий AGM акумулятор замінити автомобільним? Так, деякий час стартовий акумулятор може працювати замість тягового, але тривати це буде не довго, зазвичай після сезону експлуатації ємність стартового акумулятора падає на 30-40%. Тяговий АГМ акумулятор спеціально розроблено для щоденної експлуатації в режимі глибокий повільний розряд, потім зарядка та знову розряд. Єдине правило експлуатації тягового акумулятора, яке слід виконувати - це не тримати його в розрядженому стані більше 2-3 діб. Краще зайвий раз зарядіть. На сьогоднійшній день найкращі на ринку ціни - на китайські гелієві акумулятори ви зможете знайти в нашому магазині. Ми допоможемо обрати саму ту модель, яка необхідна вам. Це може бути акумулятор до вітрової електростанції, до сонячної батареї або до човнового електромотора. Імпульсний зарядний пристрій до акумулятора може заряжати як акумулятор до ехолота і автомобіля, так і великий тяговий  AGM акумулятор. Ми пропонуємо зарядний пристрій до акумулятора українського виробництва. Якщо ви хочете, щоб ваш акумулятор працбвав на вас круглий рік та міг використовуватися для резервного живлення холодильника, газового котла, водної станції - ви можете замовити інвертор або джерело безперебійного живлення до якого ви треба підключити свій акумулятор.
0 ГРН
7 600 ГРН
Чи можна використовувати до човнового електромотору автомобільний акумулятор? Так можна, але вистачить його максимум на один сезон, адже автомобільні акумулятори не люблять постійного току розряду до нуля - їх завдання віддати максимальний ток на старті і потім підзаряжатися. 
Гелієві акумулятори глибокого розряду Фішер - призначені саме для живленння електромоторів, або аварійного живлення інших споживачів (котли, комп'ютери, сонячні батареї) та не бояться повторення циклів глибокого розряду. Нові на українському ринку - вони пробивають собі дорогу помірною ціною та високою якістю.
Не залишайте акумулятор розрядженим більше ніж на 3 дні - він вийде з ладу і відновити його буде неможливо.

Характеристики

Технічні характеристики  Fisher 80 Fisher 90  Fisher 100  Fisher 120  Fisher 150
Вага, кг  27  29  30  34 44
Ємність, А/г  80  90  100  120 150
Напруга, В  12  12  12  12 12
Тип  гель  гель  гель  гель гель
Ціна, $  зазначена  160  190  215 262

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!