ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Човновий електромотор Мотор Гайд Р3

Американський виробник човнових бензинових двигунів Меркурі займається також виробництвом човнових електромоторів, які просуває під брендом MotorGuide. Справжня американська якість та надійність - це основні переваги електромоторів Мотор Гайд. Також великі гроші компанія витрачає на дослідження та впровадження нових технологічних рішень навіть в самих дешевих моделях електродвигунів Мотор Гайд. Серед таких можна відмітити - привідний вал з полімерних матеріал, що згинається але не ламається після зіткнення з підводною перешкодою, цифрова система контролю тяги, яка дозволяє використовувати електромотор до човна МоторГайд на середніх потужностях значно довше ніж мотори конкурентів. Широкий модельний ряд електродвигунів Меркурі дозволяє вибрати мотор саме під ваш човен. Якщо ви шукаєте електромотор до невеликого гумового човна  - розгляньте дешеву модель R3-30 яка дасть потужність як бензиновий двигун до 2 к.с. але дозволить використовувати навіть невеликий акумулятор протягом кількох годин. Якщо ви шукаєте тролінговий електромотор до великого залізного човна або яхти - зверніть увагу на модель R3-55 DIGITAL. Цей човновий електромотор від Меркурі має тягу як бензиновий човновий мотор в 3 к.с., що дозволить вам рибалити на "дорожку", насолоджуючись тишою, адже електродвигуни майже не дають шуму, а зарядити акумулятор ви зможете основним двигуном під час переходу на нове місце.
8 800 ГРН
Виробник електромоторів до човнів МоторГайд - американська компанія, яка займається виробництвом відомих бензинових моторів Merqury. Чудова якість цих американських човнових електромоторів поєднується з передовими технологічними нововедденнями, які застосовуються при їх виробництві. В Україні завжди на складі широкий асортимент запчастин та аксесуарів (гвинти, плати керування і т.д.). Гарантія на мотор 3 роки.
Серія R3- найпростіші двигуни, які поєднують в собі привабливу ціну та відмінну якість, яка підтверджується трирічною гарантією. Мотори мають телескопічну ручку, та можливість регулювання двигуна по висоті.

Характеристики

Технічні характеристики  MotorGuide R3-30  MotorGuide R3-40 MotorGuide R3-45  MotorGuide R3-55
 Тяга, кг 13,6 ~ 1,5 к.с.  18,1~ 2 к.с. 20,4 ~ 2,2 к.с.   24,9 ~ 2,5 к.с.
 Вага, кг 6,1 10   10  10
 Напруга,В 12 12  12   12
Max споживаний струм, А  30 40   45 55 
Висота вала, мм  762 914   914  914  
К-ть швидкостей вперед/назад  5/2 5/2  5/2   5/2  
Датчик заряду акум  ні ні   ні ні
Телескопічна ручка так так   так   так 
Кріплення  На транець  На транець  На транець  На транець
Ціна, $ 230 295 317 374

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!