ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda Комплект ДК (дистанційного керування) до мотору Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda
6 600 ГРН
6 800 ГРН
Комплект дистанційного керування призначено для використання з човновими моторами Сузукі, Ямаха, Меркурі, Хонда, Парсун, Тохацу. В комплекті: рульовий редуктор планетарний (металевий корпус та шестерні, повний переклад мотору 3,8 оберти) для двигунів до 150 сил, рульовий трос розміри від 6 до 30 футів (1,8 -9 м), ковпак редуктора, комплект кріплення редуктора. Ми самі підберемо необхідну вам довжину троса - вам достатньо лише знати назву вашого човна. Ціна комплектів стандартних розмірів (човни Казанка, Прогресс, Дніпро тощо) однакова. КЕРМО В КОМПЛЕКТІ НЕ ІДЕ та замовляється окремо. Вир-во Корея. Досвід продажів понад 4 роки підтверджує чудову якість даного комплекту.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Модель човнаДовжина рульового тросаДовжина тросів
газ - реверс
  Амур 16 футів 15 футів
  Южанка 2 13 13
  Казанка 5м4 14 13
  Казанка 5м3 13 14
  Казанка 5   виносний транць 14 14
  Казанка 2м виносний транець 16 15
  Казанка 2м стандартний транець 15 14
  Крим 13 13
  МКМ (Херсонка) 13 13
  Неман 2 13 13
  Прогрес 4 14 13
  Об 1 13 13
  Об 3 13 13
  Ока 4 13 11
  Дніпро 13 13
  Сарепта 14 13
 Finval 414,470, 475 13 13
 Finval 555 14 14

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!