ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Кнопка для аварійної зупинки двигуна

Поєднання води та електроенергії - це завжди небезпека, тому радимо приділити значну увагу електромережі вашого човна під час підготовки до сезону. Вам варто замовити, купити та встановити переривач маси до човнового мотору - на цьому пункті економити не варто, адже це пристрій який використовується дуже часто протягом всього життя вашого човна. Однозначно треба комплектувати надувний човен або катер з АМГ засобами для пересування в темний час доби. Вам необхідно купити ходові вогні (або носовий комбінований вогонь), стояночний вогонь  (або ще називають клот - буває як знімний так і стаціонарний) та за бажанням прожектор для освітлення водойми, який буває з ксеноновою лампою з можливістю обертання та керування з пульта ДК. Також прожектор дистанційного керування для охорони об'єктів - буде дуже корисним, адже має захист від води. На панелі човна варто розмістити прилади - панель перемикачів, вологозищене гніздо прикурювача, вологозахищену врізну USB зарядку до мобільного телефону. Для того щоб відкачати зайву воду з човна вам необхідно замовити помпу для води на 12 В - вони існують різних потужностей, автоматичні або ті що включаються за допомогою поплавця для включення помпи. Дуже корисна штука - електрична якірна лебідка на човен. Вона автоматично скадає та піднімає якір. У нас на сайті великий вибір таких електролебідок. До малопотужних човнових моторів ми пропонуємо - чеку безбеки до всіх моделей двигунів, стабілізатор напруги на 14 В спеціально розроблений до підвісних човнових двигунів.
Кнопка для аварійної зупинки двигуна Кнопка для аварійної зупинки двигуна Кнопка для аварійної зупинки двигуна
296 ГРН
2.  Кнопка  до моторів Yamaha та китайцям з подовженими кабелями. Мотор можна заглушити як висмикуванням чеки так і натисканням кнопки. Встановлюється на стандартне місце, кабелі підключа.ться до блока CDI. Постачається без чеки. Виробник - Китай. Ціна зазначена.

3. Кнопка глушилка до командеру (в наявності на пульти до Yamaha, Suzuki, Mercury, Evinrude, Honda). Мотор глушиться  тільки висмикуванням чеки. Ціна комплекту (кнопка+чека)  - 15$. Виробництво: Китай.

4. Кнопка зупинки з чекою до мотору Suzuki - оригінальна.  В човнових моторах Suzuki кнопки різні в різних моделях, але коштують однаково - 60$. Строк виконання замовлення 2-3 дні. При бажанні економити - можна використовувати кнопку поз 2. але потрібно буде шукати для неї нове місце, адже в більшості моторів вона не стане на стандартне місце ні по діаметру отвора ні по довжині.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!