ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Гідрокрило Stingray до човнового мотора

Для того, щоб човен швидше виходив на глісер з двигуном малої потужності - вам знадобляться транцеві плити. Транцева плита - це пластина, яка встановлюється на транець човна як продовження дна човна, але кріпеться не стаціонарно, а з можливістю зміни кута нахилу.  Саме зміна кута нахилу кожної з пластин одночасно або послідовно, або взагалі в зворотніх напрямках - дозволяють прибрати крін судна, додати стійкості в поворотах. Транцеві плити бувають пластикові та металеві за складом матеріалу з якого вони зроблені. Варто зазначити, що сучасний пластик по міцності мало чим відрізняється від металу, та і знаходяться плити в такому місті човна, що пошкоди їх доволі складно. Також в нашому магазині можна купити гідрокрило та на кавітаційну плиту човнового мотора, а правильно цей пристрій називати гідрофойл до човнового мотора. Він додасть м'якості ходу тапришвидше вихід в режим глісерування вашого човна. Американські транцеві плити та гідрофойли - це висока якість за помірну ціну, що буде слугувати вам довгі роки.
Гідрокрило Stingray до човнового мотора Гідрокрило Stingray до човнового мотора Гідрокрило Stingray до човнового мотора Гідрокрило Stingray до човнового мотора Гідрокрило Stingray до човнового мотора Гідрокрило Stingray до човнового мотора
2 377 ГРН
Пропонуємо гідрокрила відомого американського виробника Stingray. В наявності моделі на всю лінійку двигунів (див фото). Є моделі як з кріпленням, що потребує сверління так і без нього. Для вибору варіанту саме для вашого човна радимо дзвонити консультуватися. Можливе встановлення на сервісі саме в вашому місті.  Більш детальну інформацію про плюси та недоліки ви зможете прочитати в статті. Гідрокрило можна ставити на моделі від 10 до 350 к.с. Ціни та хар-ки детальніше в таблиці нижче:
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Модель Ціна,$ Потужність к.с.
Senior 63 40-300
Junior 52 9,9-40
StarFire зазначена 40-400
Stealth 2 131 75-300
XRIII 160 75-300
Airo 47 4-100

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!