ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Одразу виникає питання: чому цей корисний гаджет, як повідомляє нам реклама одразу не встановлює на заводі виробник, адже це не складний у виробництві та не дуже дорогий пристрій? Правильно доречі називати не гідрокрило, а гідрофойл.  Відповідь на це питання я спробував отримати переворушивши як наші так і закордонні форуми і пишу цю статтю, спираючись лише на відгуки власників моторів з встановленим гідрокрилом. Гідрокрило встановлюється на антикавітаційну плиту двигуна, таким чином значно збільшуючи її площу.

Тип кріплення принципово різний:
- Просверлюються отвори і крило кріпиться до антикавітаційної плити болтами. Основний недолік очевидний – якщо зняти плиту (не сподобалося, зламалася, продаж двигуна) отвори залишаться.
- Плита кріпиться знизу через анод та з боків спеціальними фіксаторами. Враховуючи те, що власники стверджують, що обидва способи є надійними і ніхто крила не губив – вважаю цей спосіб кращим.

Які переваги дасть встановлення на ваш човен гідрокрила?
- Пришвидшений вихід судна в режим глісерування. Та утримування режиму глісирування більш стабільно (особливо на морі, де великі хвилі) після скидання максимальних обертів. В цьому терміні також закладено і думку про економію пального, адже, якщо ви швидше вийдете на глісер та швидше скините оберти з максимальних, логічно, що ви економите більше пального, але насправді власники стверджують, що економія примарна і не відчувається. Увага!! Не слід думати, що якщо ви на своєму моторі не могли вийти на глісер, а поставите гідрокрила і станеться диво – ні, такого не буде! Гідрокрило не збільшує потужності двигуна!!
- Покращення керованості, зменшення рискання човна (кидання з боку в бік). Особливо всі ці моменти відчуваються на морі при значному вітрі та хвилях. Також керованість покращується за рахунок зменшення можливості захвата гвинтом повітря, адже гвинт зверху закриває більша плита.

Які недоліки?
Основний та чи не єдиний недолік, який особливо критичний саме для більшості наших водойм – це складність добратися до гвинта. Уявіть, на воді ви намотали на гвинт сітки або водорості. Як їх зняти якщо доступ до гвинта у вас обмежено величезною плитою? Тобто якщо раніше цей процес займав у вас 5 хв тепер буде займати 20.

Купити якісні гідрофойли та отримати консультацію ви зможете в нашому інет магазині.

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!