ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kreditПринцип роботи 2-х тактного двигуна такий, що масла в картері (як в автомобілі) не існує. Спеціальне масло потрапляє до камери згорання разом з бензином. Дійти до камери згорання воно може трьома різними способами.

1. Попереднє змішування. Так влаштовано 90% двотактних двигунів. Масло заливається власником прямо в бак з пальним у відповідній пропорції. Зазвичай на 70 л. бензина додають 1 л. масла (після обкатки).

Переваги:
- просто і надійно
Недоліки:
- неможливо вгадати оптимальну пропорцію

maslo TCW32. Система, в якій масло заливається в окрему ємність під капотом мотора, а його змішування проходить безпосередньо перед подачею суміші в карбюратор. Причому регулювання кількості поданого масла в даному випадку здійснюється простим механічним способом. Тобто чим більше відкривається заслонка «газ» тим більше відкривається заслонка подачі масла в поступаючий до карбюратора бензин. На відміну від завчасного (ручного) змішування ця система, хоч і спрощено механічним способом, але регулює концентрацію масла в суміші в залежності від обертів мотору. Наприклад на холостих обертах (тролінг) концентрація масла буде мінімальною (може досягати 140:1), що позитивно впливає на комфортність пересування (значно менший вихлоп) та на строк експлуатації свічок, а на максимальних обертах пропорція складе 50:1 (і це правильно!). Всі виробники, мотори яких обладнані такою системою в назві моделі ставлять літеру «О» (наприклад Yamaha 40VEOS, Mercury 50ELPTO, Tohatsu M40D2 EPOS).
Переваги:
- економія на витратах масла
- комфорт на малих обертах
Недоліки:
- більш ускладнене сервісне обслуговування у порівнянні з простими 2-х тактними моторами.
- труднощі при перевезенні у положеннях крім вертикального

3. Складна (порівнева) система подачі масла в камеру згорання. Масло подається в циліндри окремо, а бензин окремо під високим тиском, причому все це регулюється комп’ютером (та ще і не одним). Такою системою обладнуються тільки дорогі моделі двигунів. Виробники навіть відокремлюють їх окремими назвами. Наприклад: у Mercury це мотори серії Optimax, Tohatsu – TLDI, Evinrude- всі двигуни починаючи з 2004 р. система E-TEC.
Переваги:
- економія на витратах масла та палива
- значні прискорення
- малі викиди
- і т.д.
Недоліки:

- ціна
- дуже складні в технологічному плані системи

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!