ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kreditЦей огляд почнемо не стандартно. А саме з питання – чому людство поступово відмовляється від двотактних моторів, чому двотактні лодочні мотори заборонені в Євросоюзі та США*? Причин декілька: перша – підвищене споживання пального і друга (основна) – великі викиди в навколишнє середовище. Чому це відбувається? Тут як раз варто розглянути принцип роботи двотактного мотора. Подивіться на малюнок праворуч і ви побачите, що в двотактному двигуні фаза впуску та випуску пального суміщені. Розглянемо детально як працює 2-тактний мотор. Після вибуху пального поршень опускається вниз і таким чином відкривається вікно випуску (отвір в стінці циліндру) через який і виходять відпрацьовані гази, але майже в той же момент відкривається і інше вікно – вікно впуску, через яке нагнітається вже свіжа суміш бензин/масло – поршень піднімається вгору стискуючи суміш, відбувається новий вибух і все повторюється. Так от основна причина великих викидів і витрат пального в тому, що частина нової суміші не згорівши викидається з відпрацьованими газами на зовні. Враховуючи те, що в двотактних моторах масло не циркулює окремо, а згорає разом з паливом для того щоб змащувати всі вузли, воно теж частково потрапляє на зовні не згорівши, а навіть якщо і згорає – утворює більш шкідливі викиди ніж саме згорівше паливо. Повернемося до конструкції простого двотактного двигуна: в двотактних моторах відсутні клапана – їх функцію виконують пелюстки (пропускають в один бік, не пропускають в інший), тиск для подачі суміші до камери згорання утворюється самим поршнем під час руху вниз. От і все. Все дуже просто. Враховуючи таку просту конструкцію двотактні мотори мають свої переваги (їх же можна віднести і до човнових двотактних двигунів в цілому):
1. Менша у порівнянні з 4-тактними моторами вага.
2. Більша надійність пов’язана з меншою кількістю деталей газорозподільчого механізму (особливо відчувається у китайських виробників).
3. Кращі розгінні характеристики
Переваги чотириктних моторів.
1. Менші витрати пального, менші викиди.
2. Менша шумність (не факт).
3. Менша вібрація (не факт)

Отже який лодочний мотор обрати: дво тактний чи чотирьохтактний? Перш за все звертайте увагу на вагу. 50 кг лодочний мотор вже неможливо підняти одному і дуже важко вдвох. Всі інші параметри залежать від ваших конкретних потреб. Дзвоніть – підкажемо.
*- заборонена не технологія, а діють обмеження по нормам викиду в які більшість двотактних моделей «не пролазять». Але, наприклад, просунуті двотактні лодочні мотори E-Tec від Evinrude без проблем працюють і в Європі і в США.

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!