ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kreditЦей огляд почнемо не стандартно. А саме з питання – чому людство поступово відмовляється від двотактних моторів, чому двотактні лодочні мотори заборонені в Євросоюзі та США*? Причин декілька: перша – підвищене споживання пального і друга (основна) – великі викиди в навколишнє середовище. Чому це відбувається? Тут як раз варто розглянути принцип роботи двотактного мотора. Подивіться на малюнок праворуч і ви побачите, що в двотактному двигуні фаза впуску та випуску пального суміщені. Розглянемо детально як працює 2-тактний мотор. Після вибуху пального поршень опускається вниз і таким чином відкривається вікно випуску (отвір в стінці циліндру) через який і виходять відпрацьовані гази, але майже в той же момент відкривається і інше вікно – вікно впуску, через яке нагнітається вже свіжа суміш бензин/масло – поршень піднімається вгору стискуючи суміш, відбувається новий вибух і все повторюється. Так от основна причина великих викидів і витрат пального в тому, що частина нової суміші не згорівши викидається з відпрацьованими газами на зовні. Враховуючи те, що в двотактних моторах масло не циркулює окремо, а згорає разом з паливом для того щоб змащувати всі вузли, воно теж частково потрапляє на зовні не згорівши, а навіть якщо і згорає – утворює більш шкідливі викиди ніж саме згорівше паливо. Повернемося до конструкції простого двотактного двигуна: в двотактних моторах відсутні клапана – їх функцію виконують пелюстки (пропускають в один бік, не пропускають в інший), тиск для подачі суміші до камери згорання утворюється самим поршнем під час руху вниз. От і все. Все дуже просто. Враховуючи таку просту конструкцію двотактні мотори мають свої переваги (їх же можна віднести і до човнових двотактних двигунів в цілому):
1. Менша у порівнянні з 4-тактними моторами вага.
2. Більша надійність пов’язана з меншою кількістю деталей газорозподільчого механізму (особливо відчувається у китайських виробників).
3. Кращі розгінні характеристики
Переваги чотириктних моторів.
1. Менші витрати пального, менші викиди.
2. Менша шумність (не факт).
3. Менша вібрація (не факт)

Отже який лодочний мотор обрати: дво тактний чи чотирьохтактний? Перш за все звертайте увагу на вагу. 50 кг лодочний мотор вже неможливо підняти одному і дуже важко вдвох. Всі інші параметри залежать від ваших конкретних потреб. Дзвоніть – підкажемо.
*- заборонена не технологія, а діють обмеження по нормам викиду в які більшість двотактних моделей «не пролазять». Але, наприклад, просунуті двотактні лодочні мотори E-Tec від Evinrude без проблем працюють і в Європі і в США.

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!