ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Давайте для того щоб наш приклад був більш наглядним будемо говорити не загалом, а про конкретну модель. Питання: купив за дешево двигун Парсун 15 (копія Yamaha 15) на румпелі і тепер хочу переробити його під дистанцію і поставити на свій «Прогрес».
Гарна новина: зазвичай якщо двигун в лінійці виробника існує і в румпельному і в дистанційному варіантах – всі технологічні отвори, місця для кріплення додаткових елементів в двох версіях однакові, тобто свердлити та варити нічого не прийдеться. Якщо купується правильний комплект, ваш інструмент - це викрутка та ключ на 10.
IMG 20160714 104459Саме основне на що слід звернути увагу с самого початку – чи має ваш мотор венець на маховику. Тобто чи є зубці за які буде чіплятися стартер (див фото). Якщо таких нема (частіше за все) значить одразу змиріться з думкою, що треба буде бігати і заводити мотор шворгалкою, адже комплект стартер+маховик = 500$ за б/у та 800$ за новий.
Далі розглянемо як приєднати до мотору з румпелем дистанційне керування. Для цього вам треба придбати:
1. Комплект переробки мотора під ДК. Включає в себе набір різних пластмасок та залізок для того щоб було куди причепити троси газ-реверсу з боку мотора (див фото). Комплект існує тільки оригінальний. Тобто в нашому випадку це буде Ямаха, а у зв’язку з тим, що купують таку штуку не часто – його треба замовляти і чекати 2-3 тижні. Ціна 120$
2. Командер (ручка ДК газ реверсом) 150$
3. Два троси газ-реверсу 50$
4. Комплект: рульовий трос+рульовийредуктор+кермо = 180$
5. Рульова тяга + куток (для приєднання рульового тросу до мотору) = 30$

Загалом: 530$ (без стартеру) + 150$ (стартер б/у) = 680$

komplekt duПісля оприлюднення таких цифр майже у всіх виникає питання – «А може я щось зможу зробити самостійно, або використати від старого комплекту з Віхря?» Відповідь: вище ми зазначили як воно має бути, щоб працювало довго та безпечно, а що із зазначеного зможете виготовити самостійно – вирішуйте згідно власних можливостей. Від себе скажу, що більш-менш реально поборотися за пункти 4 та 5, все решта прийдеться купувати.
Порада: добренько прорахуйте ваші витрати перед початком переробки. Ще раз подумайте як будете постійно бігати та заводити мотор, а також не забувайте, що після 3-5 років експлуатації коли виникне бажання продати такий мотор пункти: 1, 5 + стартер ви викидаєте в смітник, адже мало кому ще знадобиться мотор 15 к.с. під дистанційним керуванням.

Денис Стежко спеціально для сайту sail.com.ua

Статті

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!