ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Давайте для того щоб наш приклад був більш наглядним будемо говорити не загалом, а про конкретну модель. Питання: купив за дешево двигун Парсун 15 (копія Yamaha 15) на румпелі і тепер хочу переробити його під дистанцію і поставити на свій «Прогрес».
Гарна новина: зазвичай якщо двигун в лінійці виробника існує і в румпельному і в дистанційному варіантах – всі технологічні отвори, місця для кріплення додаткових елементів в двох версіях однакові, тобто свердлити та варити нічого не прийдеться. Якщо купується правильний комплект, ваш інструмент - це викрутка та ключ на 10.
IMG 20160714 104459Саме основне на що слід звернути увагу с самого початку – чи має ваш мотор венець на маховику. Тобто чи є зубці за які буде чіплятися стартер (див фото). Якщо таких нема (частіше за все) значить одразу змиріться з думкою, що треба буде бігати і заводити мотор шворгалкою, адже комплект стартер+маховик = 500$ за б/у та 800$ за новий.
Далі розглянемо як приєднати до мотору з румпелем дистанційне керування. Для цього вам треба придбати:
1. Комплект переробки мотора під ДК. Включає в себе набір різних пластмасок та залізок для того щоб було куди причепити троси газ-реверсу з боку мотора (див фото). Комплект існує тільки оригінальний. Тобто в нашому випадку це буде Ямаха, а у зв’язку з тим, що купують таку штуку не часто – його треба замовляти і чекати 2-3 тижні. Ціна 120$
2. Командер (ручка ДК газ реверсом) 150$
3. Два троси газ-реверсу 50$
4. Комплект: рульовий трос+рульовийредуктор+кермо = 180$
5. Рульова тяга + куток (для приєднання рульового тросу до мотору) = 30$

Загалом: 530$ (без стартеру) + 150$ (стартер б/у) = 680$

komplekt duПісля оприлюднення таких цифр майже у всіх виникає питання – «А може я щось зможу зробити самостійно, або використати від старого комплекту з Віхря?» Відповідь: вище ми зазначили як воно має бути, щоб працювало довго та безпечно, а що із зазначеного зможете виготовити самостійно – вирішуйте згідно власних можливостей. Від себе скажу, що більш-менш реально поборотися за пункти 4 та 5, все решта прийдеться купувати.
Порада: добренько прорахуйте ваші витрати перед початком переробки. Ще раз подумайте як будете постійно бігати та заводити мотор, а також не забувайте, що після 3-5 років експлуатації коли виникне бажання продати такий мотор пункти: 1, 5 + стартер ви викидаєте в смітник, адже мало кому ще знадобиться мотор 15 к.с. під дистанційним керуванням.

Денис Стежко спеціально для сайту sail.com.ua
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!