ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Якщо ви хочете зробити придбання човна не тягарем, а бажаним надбанням для всієї родини вам варто подумати яким чином ви зможете розважити своїх рідних з його допомогою. Рибалка та полювання зазвичай мало кого цікавлять, тому залишається літній відпочинок на воді. І тут вам стануть у нагоді водні буксирувані атракціони. З’ясуємо, яка потужність човнового мотора необхідна для катання на плюшці, вейкборді, лижах? Яке додаткове обладнання також варто придбати.
Для початку про терміни які будемо тут використовувати: прямолінійна швидкість – швидкість човна по прямій. Кутова швидкість – швидкість на поворотах або при русі по колу, яка збільшується в залежності від довжини фалу.
Водні лижі. За відгуками власників для катання на водних лижах початківцям достатньо прямолінійної швидкості 47-50 км/год. Для тих, хто не хоче просто бовтатися як приманка на гачку, а хоче вдосконалюватися в слаломі, стрибках і т.д. необхідно мати до 60 км/год. Отже мотор 90-100 к.с. – ідеально, 60-70 к.с. можна. Мінімальний для того, щоб витягнути лижника з води - 30 к.с. При швидкості менше 30 км/год втриматися на лижах дуже складно.
Вейкборд (дошка для катання по воді) – все так само як і в лижах, але є інша проблема. Для цікавого катання на борді потрібна хвиля (бажано пласка широка) яку дають тільки спеціально призначені катери. Без неї буде не так цікаво.
Плюшка (таблетка, пігулка, надувний балон для катання по воді). Вивід плюшки на глісер – за відгуками на форумах вдавалося досягти (не легко) на моторі 15 к.с. з вагою пасажира 40 кг. Реально – від 20 к.с. та форма плюшки не кругла (кругла плюшка важче виходить на глісер), а вага пасажира до 100 кг. Далі після виходу в режим глісерування при наявності достатньої площі можливо використовувати кутову швидкість та власну хвилю.
Зауважте – все що стосується критично мінімальних потужностей моторів для лиж і вейка потребує не аби якої професійності від того хто катається. Тобто поставити на лижі новачка на моторі 30 к.с. буде дуже і дуже складно. Не забувайте також, якщо ви купите лижі або вейк при мінімальній потужності двигуна – перший рік станете на лижі, потренуєтеся, навчитися кататися, а на наступний ви вже їх не вдягнете, тому що буде просто не цікаво їхати з мінімальною швидкістю без жодних «пригод». Вам просто набридне кататися по колу.
Чи можна чіпляти вейк, лижі або плюшку за гумовий човен? Краще це питання поставити виробнику човна. По відгукам на форумах – люди чіпляють, використовуючи спеціальний V подібний фал для регулювання навантаження, але це небезпечно!
Що ще знадобиться? Однозначно – страхувальний жилет. Можна використовувати і дешевий рятувальний жилет, але краще брати неопреновий страхувальний жилет, адже він збереже тепло і катання буде більш комфортним.



 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!