ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Основне та єдине завдання кранцю – захистити борт вашого човна від пошкоджень під час швартування.

kranec2Кранці розрізняють по формі (див малюнок):
-        Круглий кранець (великий об’єм – зазвичай чіпляють на ніс човна)
-        Циліндричний кранець з двома проушинами (плюс в тому що можна використовувати як вертикально так і горизонтально)
-        Циліндричний кранець із крізною проушиною (зазвичай не надувний, а з піною всередині для важких човнів)
-        Циліндрично-круглий (збільшений об’єм але ще достатньо компактний)

Для того щоб правильно обрати кранець враховуйте три фактори
-        Довжина човна
-        Вага човна
-        Умови швартування

Для спрощення вибору кранця далі ми наведемо кілька правил – всі вони діють при вазі човна в межах середніх тех характеристик виробника.

Правило мінімальної кількості – мінімум 3 штуки на кожен борт, але не рідше ніж один кранець на 3 м довжини борта.

Правило мінімального діаметру для циліндричних кранців – 2.5 см діаметру на кожні 120 см довжини човна. Наприклад Finval 505 (505:120х2,5= min 10,5 см в діаметрі)

kranec3Як розмістити кранці – вертикально чи горизонтально, вище чи нижче  - вирішуєте ви, враховуючи ваші умови швартування. По довжині – чим довший кранець тим краще, він може торкатися води але не має плавати.
Порада – при виборі кранців подумайте про місце їх зберігання в похідному положенні. Не перекачуйте надувні кранці – пам’ятайте, об’єм повітря значно збільшиться при нагріванні на сонці (особливо в кольорових). Накачати кранець, доречи, можна на будь якому шиномонтажу звичайним компресором.
Швартовий амортизатор – дуже зручний пристрій, особливо в умовах каскаду дніпровських ГЕС, які постійно штовхають воду. Він допомагає щільніше фіксувати човен під час швартування не переймаючись можливим розривом мотузки або ламанням швартових пристроїв. Ціна швартового амортизатора мнімальна, місця він займає дуже мало.
Денис Стежко
спеціально для сайту sail.com.ua

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!