ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
0443617031
0504113344
kredit


merc stolenЦя стаття написана в квітні 2017 і на сьогоднішній день ринок б/у човнових моторів в Україні дуже нагадує ринок автомобілів початку 90 х, коли  половина України каталася на автівках , викрадених в  Європі, та ще і пишалися, що купили їх за дешево. Сьогодні питання де купити крадений човновий мотор з Європи не стоїть, адже об’яви можна знайти на всіх дошках оголошень з продажу човнових моторів бв. Такі фрази в описі оголошення як: «тільки привезений з Європи», «без пробігу по Україні», «тут не експлуатувався» підкажуть вам напрямок пошуку, а навіть якщо вони і відсутні – основний показник ЦІНА не дозволить вам помилитися. Адже мотори в усіх країнах світу коштують приблизно однаково і логічно подумавши можна легко зрозуміти, що вживаний човновий мотор Suzuki DF 60, який новим коштує 7500$, а  перекупщик буде продавати вже тут в Україні за 4300$ з накатом до 200 м/годин - це і є крадений Європи човновий мотор. Це значить власник з невідомих причин продав свій майже новий мотор (2 роки експлуатації при безпроблемній роботі мінімум 5 років) приблизно за 3000$, що само по собі неможливо. На ринку України зазвичай можна зустріти крадені бу човнові мотори з Норвегії, Греції, Фінляндії, Італії, Швеції, Іспанії, Португалії, Німеччини.

Яким чином крадені двигуни до човнів потрапляють до України?
Частіше за все човнові мотори ввозяться через автомобільні пункти пропуску з Європи малими партіями поагрегатно (проводиться часткова розборка) або як для власних потреб  - все звичайно без розмитнення.

Чи законно (по документах) придбання краденого в Європі човнового мотору?
Користуючись застарілим законодавством в царині ввезення, продажу та реєстрації човнових моторів - двигун кінцевому покупцю тут продається цілком легально. Тобто на руки ви отримаєте всі документи на двигун від фізичної особи підприємця який вам цей двигун продав і яких буде цілком достатньо для законної реєстрації такого мотора.

Чи можна поставити на реєстрацію крадений в Європі двигун?
По реєстрації плав засобів в Україні на сьогодні відбувається повний колапс і на сьогодні зареєструвати (за певну винагороду) можна не те шо крадений з Європи мотор з документами, які вам видав продавець, а такий самий крадений в іншій області України двигун без жодних документів, просто збільшивши суму хабаря. Тому і папірцями про реєстрацію (судновим білетом), так само як і українськими правами на керування судном можна лякати хіба шо місцевих рибоохоронців.

Як зрозуміти мотор, що я купив або збираюся купувати крадений чи ні?
Нажаль ще одна проблема того, що човнові двигуни крадуть дуже часто – це відсутність будь якого захисту від крадіжки та навіть ідентифікації двигуна самим виробником. Наприклад ідентифікацією розглянутого вище човнового мотору Suzuki DF60 за 7500$ є всього одна паперова наліпка з номером мотору. Все! І так у переважної більшості виробників. Навіть в дорожчих моторах. Видаливши цю наліпку мотор стає нічийним, а наліпивши нову (що частіше всього і робиться) - не краденим. Тобто простому власнику максимум, що можна і необхідно зробити перед покупкою – однозначно не купувати мотор без номера або з явними ознаками його заміни, а також перевірити номер по міжнародній базі крадених човнових моторів.

Звичайно, якщо провести глибоку експертизу човнового мотора з його розборкою можна знайти номерні запчастини (і не одну) і давши запит на завод дізнатися в який двигун встановлювалися ці елементи і таким чином вийти на номер самого човнового мотора, а далі і на його історію, але, як ви розумієте, це не легко і просто так робити цього ніхто не буде.

Які можливі наслідки покупки краденого в Європі човнового мотора?
Однозначно під тиском Євросоюзу, так само як і з автомобілями ця клоака рано чи пізно буде закрита. Що буде з тими власниками, що вже купили крадений човновий мотор – ніхто не знає. Можливо це буде як і з автомобілями – просто заборонять виїзд за кордон, а може придумають відбирати мотори за позовами колишніх власників. Купуючи крадений човновий мотор пам’ятайте, що ви берете на себе ту біль, що його було завдано справжньому власнику, а це як мінімум погана карма.

Денис Стежко
спеціально для сайту
sail.com.ua

Статті

Як купити мотор до човна, ехолот або просто комплект дистанційного керування в кредит?

Умови кредитування, як оформити кредит на товар які документи потрібні?
Детальніше...

Дистанційне керування в човен (троси + редуктор) як підібрати?

Як підібрати рульовий комплект на «Прогрес», «Южанку» або «Казанку»? Якого виробника обрати? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!