ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kreditpaluba fsdСланьовий човен з’явився на ринку України з’явився не так давно – в кінці 90х. Яскравим прикладом такого човна є Bark BT-310 або  Kolibri  KM-330. Дно вкрито трьома- чотирма фанерними дощечками з відстанню в 10 см між ними. Таке дно просто скручується разом з човном та складається в сумку. Тобто цей комплект готовий до експлуатації при використанні ножного насосу з комплекту вже через 20 хвилин після початку розборки та за 5-7 хв при використанні напівавматичного насосу до човна. Стояти на фанерних дошках, звичайно не дуже зручно – вони прогинаються, але цілком можливо. Виробники сланьових човнів, наприклад Аква Стар С-360 зазначають максимальну потужність двигуна до 6 к.с. і це цілком виправдано. Я вважаю ідеальним бюджетним двигуном до сланьового човна – двотактний мотор Parsun TE5.8 Поясню чому. По-перше чому двотактний, а не чотиритактний Parsun F5? Він легше і менше чотиритактного, під час його перевезення не має потреби хвилюватися за масло і головне – надійніше чотиритактного. Пристойна швидкість 15-17 км/год вдвох, витрати пального мотора Парсун ТЕ 5,8 – всього 2 л/год, а відповідно зовнішнього паливного бака на 9 літрів, що іде в комплекті з двигуном вистачає з головою на два повних дні рибалки. Мотор більшої потужності просто немає сенсу – він згинає човен і під дном утворюється міхур з повітря (не залежно це дно книжка чи слань), який не дозволяє розвинути вищу швидкість, більше того це просто небезпечно з причини можливої руйнації транця або розриву тканини борту.

paluba ffdЧи варто купувати дно книжка (або по правильному палуба FFD – fast full deck) на  сланьовий човен наприклад Bark BT-290? Особисто я користувався і човном з сланьовим дном (правильно палуба FSD - fast semi-rigid deck) і дном книжкою. Все залежить від типу рибної ловлі. Якщо не потрібно довго стояти – палуба FSD (слань) – те що треба. Швидко згорнув-розгорнув, легко мити, легко переносити. Якщо ж ви ловите рибу стоячи, або вам треба встати для того щоб зробити точний постріл – однозначний вибір палуба FFD (книжка) – не набагато дорожче, але легше стояти та і швидкість під тим самим мотором Парсун ТЕ5,8 зросте приблизно на 2 км/год.

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!