ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kreditpaluba fsdСланьовий човен з’явився на ринку України з’явився не так давно – в кінці 90х. Яскравим прикладом такого човна є Bark BT-310 або  Kolibri  KM-330. Дно вкрито трьома- чотирма фанерними дощечками з відстанню в 10 см між ними. Таке дно просто скручується разом з човном та складається в сумку. Тобто цей комплект готовий до експлуатації при використанні ножного насосу з комплекту вже через 20 хвилин після початку розборки та за 5-7 хв при використанні напівавматичного насосу до човна. Стояти на фанерних дошках, звичайно не дуже зручно – вони прогинаються, але цілком можливо. Виробники сланьових човнів, наприклад Аква Стар С-360 зазначають максимальну потужність двигуна до 6 к.с. і це цілком виправдано. Я вважаю ідеальним бюджетним двигуном до сланьового човна – двотактний мотор Parsun TE5.8 Поясню чому. По-перше чому двотактний, а не чотиритактний Parsun F5? Він легше і менше чотиритактного, під час його перевезення не має потреби хвилюватися за масло і головне – надійніше чотиритактного. Пристойна швидкість 15-17 км/год вдвох, витрати пального мотора Парсун ТЕ 5,8 – всього 2 л/год, а відповідно зовнішнього паливного бака на 9 літрів, що іде в комплекті з двигуном вистачає з головою на два повних дні рибалки. Мотор більшої потужності просто немає сенсу – він згинає човен і під дном утворюється міхур з повітря (не залежно це дно книжка чи слань), який не дозволяє розвинути вищу швидкість, більше того це просто небезпечно з причини можливої руйнації транця або розриву тканини борту.

paluba ffdЧи варто купувати дно книжка (або по правильному палуба FFD – fast full deck) на  сланьовий човен наприклад Bark BT-290? Особисто я користувався і човном з сланьовим дном (правильно палуба FSD - fast semi-rigid deck) і дном книжкою. Все залежить від типу рибної ловлі. Якщо не потрібно довго стояти – палуба FSD (слань) – те що треба. Швидко згорнув-розгорнув, легко мити, легко переносити. Якщо ж ви ловите рибу стоячи, або вам треба встати для того щоб зробити точний постріл – однозначний вибір палуба FFD (книжка) – не набагато дорожче, але легше стояти та і швидкість під тим самим мотором Парсун ТЕ5,8 зросте приблизно на 2 км/год.

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!