ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

aerator 1Основна мета аератора – залишити виловлену рибу живою якомога довше. Для цього рибаки, що ловлять рибу з берега використовують садок, ті що ловлять з води на невеликих повільних човнах використовують кукан. Аератор – чудова альтернатива кукану та садку.

Як влаштовано аератор, що встановлюється на катері?

Принципову схему ви можете побачити на малюнку. На відміну від аератору акваріумного, який насичує воду киснем подаючи повітря, аератор на човні забезпечує циркуляцію забортної води в ємності для риби. Зазвичай вхідний отвір роблять в транці човна якомога нижче, прикриваючи його фільтрувальною сіткою. Для прокачки води одразу за вхідним отвором встановлюється спеціальна помпа-аератор, а  встановлена насадка на виході розпилює воду над поверхнею ємності, утворюючи невеликий водоспад таким чином додатково насичуючи воду киснем. Злив в більшості випадків іде само течією. Не забутьте також встановити і зливну пробку на дні аератора, та у разі самостійного його виготовлення зробити його дно зручної для зливу та миття форми. Роботу насосу прокачки води аератора контролює таймер часу, адже постійна його робота приведе до з’їдання енергії акумулятора під час зупинки або нічної стоянки. Особливість цього пристрою в тому, що саме ця релюшка раніше коштувала дорожче ніж повний комплект аератора в зборі, але зараз з’явилися китайські циклічні реле, з помірною ціною та великими можливостями програмування. Розміри та місце розміщення аератору в човні власник має визначити самостійно з урахування центрування та наявності вільного місця на борту.

Все обладнання для функціонування аератору ви зможете знайти на нашому сайті. Приблизна ціна повного комплекту аератора до човна з американським компресором та китайським реле часу становитиме 100$.

aerator 3Переваги встановлення аератору:

-       Ваш улов завжди живий.

-       Немає необхідності при кожному переході виймати кукан або садок та забруднювати човен, складаючи рибу в кокпіт

 - Напої на борту навіть в саму люту спеку мають температуру забортної води.

Недоліки аератору

-       Ви змушені жертвувати місцем під рундук, яких завжди не вистачає на човні заради збереження майбутнього улову.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!