ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit


Ви купили новий човновий мотор або ж човен виробництва совпрому на якому встановлено систему ДК від мотора «Вихор», а отже стоїть питання як обрати трос системи керування та трос переключання передач. Одразу хочу попередити, що старі совкові троси не підходять до сучасних човнових моторів (навіть китайського виробництва) і їх необхідно або викинути, або істотно переробляти систему керування з варкою мотора, що вже само по собі небезпечно. Для того, щоб правильно обрати трос рульовий системи керування та троси газ реверсу для початку необхідно знати їх довжину. Для зручності розміщуємо таблицю відповідності довжини тросів дистанційного керування човновим мотором в залежності від типу судна:Модель човнаШтурвалДовжина рульового тросаДовжина тросів
газ - реверс
  Амур праворуч 16 футів 15 футів
  Южанка 2 праворуч 13 13
  Казанка 5м4 праворуч 14 13
  Казанка 5м3 праворуч 13 14
  Казанка 5   виносний транць праворуч 14 14
  Казанка 2м виносної транець праворуч 16 15
  Казанка 2м стандартний транець праворуч 15 14
  Крим праворуч 14 14
  Ладога 2 праворуч 12 12
  Неман 2 праворуч 13 13
  Прогрес 4 зліва 14 13
  Об 1 праворуч 13 13
  Об 3 праворуч 13 13
  Ока 4 праворуч 13 11
  Дніпро праворуч 13 13
  Сарепта праворуч 14 13

Якщо в таблиці вашого човна не має, довжину міряєте наступним чином: виміряється довжина в см по борту від місця встановлення рульового редуктора до середини транця човна та додається 30 см (на згини), після чого розділіть отриманий результат на 0,3 та отримуєте необхідну довжину рульового тросу в футах. Троси газ реверсу радимо брати тої ж довжини, що і рульовий а перед входом в двигун зробити петлю, для того щоб при підніманні двигуна трос не заламувався. Дистанція на Прогрес та Казанку ставиться 14 фт довжини, причому як рульовий трос так і троса газ-реверсу.

Який комплект обрати? На сьогодні (2017 рік) на ринку переважають комплекти корейського та італійського виробництва. В кожного з виробників є широкий асортимент як редукторів так і тросів (нерж та звичайний).  Можемо порадити – не брати редуктор (або готовий комплект) для малопотужних моторів (редуктор Т67 - Італіяабо комплект серії LT – Корея). Такі редуктори зазвичай виконані з пластику та швидко виходять з ладу. І тому, навіть якщо ваш двигун потужністю до 40 к.с.краще переплатити 20% та взяти якісний комплект для більш потужного двигуна. Для моторів потужністю понад 90 к.с. раджу використовувати редуктор з компенсацією крутного моменту – це дозволить уникнути зайвих навантажень на кермо під час повороту. Якщо рульові троси універсальні і підходять до будь якого двигуна, то троси якими переключають передачі в човновому моторі різні не тільки в залежності від виробника, а ще і від конкретної моделі. Звертайтеся до нас і ми підкажемо вам необхідний трос саме до вашого двигуна, достатньо знати лише його довжину.

До комплекту дистанційного керування також необхідне кермо (штурвал) – великий вибір штурвалів ви знайдете на нашому сайті.


 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!