ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit


Ехолот - пристрій всім відомий, принцип роботи якого відправляти звуковий сигнал і отримуючи його відображення формувати контури дна або підводних об'єктів на екрані. 
 
Як вибрати ехолот? Вибираючи ехолот, слід перш за все зрозуміти, в яких умовах ви плануєте використовувати пристрій.
Деякі ехолоти призначені спеціально для риболовлі з берега. Їх можна кріпити на руку або на вудлище.
Існують ехолоти, які здатні працювати тривалий час при низьких температурах - вони створені спеціально для рибної ловлі в холодну пору року.
Більшість же ехолотів призначені для риболовлі з човна. Ехолоти відрізняються також і типом дисплея. Бувають кольорові дисплеї. Колір використовується для того, щоб краще показати різну щільність предмета. Монохромні дисплеї показують чорно-біле зображення з відтінками сірого  для відображення різної щільності.
strukturscanerНове слово в ехолокації - структурсканер.  Використовуючи той же принцип, що і ехолот тільки з більш складною формулою формування променя і програм обробки інформації, що надходить структурсканер на екрані видає не просто обриси об'єкта, а його чітку картину. Якщо це автомобіль, то на екрані структурсканера він чітко помітний так само як і окремий корч і навіть водорості. Чи видно в структурсканер рибу? Так. Також як і в ехолот видно рибу, яка стоїть з півводи, великого хижака (більше 2 кг) можна побачити навіть на дні. Причому кожна нова серія, що випускається показує об'єкти під водою все чіткіше і чіткіше. Не здивуюся якщо під час прочитання вами даної статті (писана в жовтні 2017) нові структурсканеры зможуть показати кількість смуг на спині у окремого окуня. 
Як обрати структурсканер? Тут однозначно слід розуміти, що розмір екрану має значення, адже це не так як в эхолоті де чорна пляма на дні - це чорна пляма як її не збільшуй. У структурсканері функція зум наближає об'єкт як в хорошій відеокамері. Плюс безліч додаткових фунції (карта дна, інформація про роботу двигуна і т. д.) складно відображати одночасно. Великий екран можна розділити на частини (див малюнок), причому розмір кожної з них встановити самостійно. Подальше поглиблення в деталі вибору марно, бо технічний прогрес крокує настільки швидко, що радимо телефонувати і уточнювати що цікавого можна купити сьогодні на сьогодні.
Що ж таке карплоттер? Практично всі сучасні моделі ехолотів і структурсканерів сьогодні мають вбудований GPS приймач. Тобто можливість запам'ятовувати і  показувати на карті місцевості шлях човна, запам'ятовувати уловисті місця, запам'ятовувати карту глибин і є картплотер.  Зручно! Адже тепер, натиснувши кнопку "запам'ятати" ви завжди зможете повернутися до уловистого місця хоч через місяць хоч через рік. І не тільки це. Прибувши на нове місце можна побачити детальну карту глибин, місце розташування бакенів, іншу навігаційну інформацію. Але за все треба платити. І крім картплотера в даному випадку потрібні будуть не безкоштовні карти водойм, ціни на які ви зможете знайти тут
 

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!