ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
111Однопроменевий датчик Bullet Skimmer ідеально підходить для ехолотів Lowrance HOOK2 x Bullet. Пристрій забезпечує великий кут огляду і захоплює подвійні обсяги інформації, знаходить найбільш відповідні місця лову. Трансдюсер може закріплюватися на транец металевим кріпленням або на тролінговий мотор. Функція автонастройки сонара дозволяє повністю, зосередиться на рибалці. Робоча частота датчика - 200 кГц, а его максимальна глибина сканування 152 м.

222Двох променевий датчик SplitShot має всі необхідні технології для відмінної риболовлі. SplitShot пропонує CHIRP Sonar і плюс технологію DownScan. Технологія CHIRP Sonar дає подвійне охоплення променя, збільшує зону сканування і дозволяє знаходити велику кількість риби за менший час. Технологія DownScan показує детальну структуру дна, а також всі об'єкти на дні видно такими якими вони є. Датчик працює в русі та при зупинці судна. Він сканує простір на глибині до 300 метрів. Пристрій видає чудову інформацію про структуру дна, а також про присутність риби на швидкості до 30-50 км / ч. Для отримання максимально деталізованої інформації рекомендується швидкість до 15 км / ч. Робоча частота датчика: 200 - 455/800 кГц.

Обидва датчики необхідні для рибалки. Вони доповнять ваш ехолот і дозволять йому сканувати водний простір і дно в рази краще. З цими датчиками вам буде набагато простіше і приємніше ловити рибу. Також вам необхідний модуль Broadband Sounder.

Broadband Sounder- це революційний прилад, який забезпечує найкращу частоту відбитого сигналу. Інноваційна технологія використовує цифрову обробку сигналу та очищає зображення від перешкод і турбулентності води. Підводні перешкоди, рельєф дна, риба - все буде зображатися у відмінному дозволі, надаючи всю необхідну інформацію. Датчик встановлюється між трансд'юсером і екраном. Датчик сумісний з усіма 2007 * моделями та пізніми серіями LCX, LMS, X і GlobalMap® Lowrance.

Навігаційні карти

333Карти Navionics відрізняються форматом видання, а також масштабом покриття. Випускається дуже багато карт, і вони охоплюють майже всі регіони. Покриття карт поширюється на великі території, а також на ділянки з високою деталізацією. Карти отримали до назви індекс: Великі - XL, а малі - SMALL. Карти XL відрізняються тим, що за малу ціну ви отримаєте зображення великих ділянок території. Також великий плюс карт Navionics - підтримуються навігаційним обладнанням відомих марок (Humminbird, Lowrance і Raymarine). Це робить їх одними з кращих на ринку картографії.


Карти C-Map відрізняються дуже високою глибиною деталізації і якістю зображення. Вони випус444каються з великими кількостями форматів, які здатні задовольнити навіть експертів в області картографічного обладнання. Щоб досягти бажаного ступеня деталізації користувачеві надано вибір з графічних форматів, таких як C-Map Local, C-Map Wide, Mega Wide, Max Lakes. Карти сумісні з навігаційним обладнанням багатьох виробників картплоттери (Simrad, Furuno, Raymarine, Samyung, Standart Horizon і інші)
Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!