ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
111Однопроменевий датчик Bullet Skimmer ідеально підходить для ехолотів Lowrance HOOK2 x Bullet. Пристрій забезпечує великий кут огляду і захоплює подвійні обсяги інформації, знаходить найбільш відповідні місця лову. Трансдюсер може закріплюватися на транец металевим кріпленням або на тролінговий мотор. Функція автонастройки сонара дозволяє повністю, зосередиться на рибалці. Робоча частота датчика - 200 кГц, а его максимальна глибина сканування 152 м.

222Двох променевий датчик SplitShot має всі необхідні технології для відмінної риболовлі. SplitShot пропонує CHIRP Sonar і плюс технологію DownScan. Технологія CHIRP Sonar дає подвійне охоплення променя, збільшує зону сканування і дозволяє знаходити велику кількість риби за менший час. Технологія DownScan показує детальну структуру дна, а також всі об'єкти на дні видно такими якими вони є. Датчик працює в русі та при зупинці судна. Він сканує простір на глибині до 300 метрів. Пристрій видає чудову інформацію про структуру дна, а також про присутність риби на швидкості до 30-50 км / ч. Для отримання максимально деталізованої інформації рекомендується швидкість до 15 км / ч. Робоча частота датчика: 200 - 455/800 кГц.

Обидва датчики необхідні для рибалки. Вони доповнять ваш ехолот і дозволять йому сканувати водний простір і дно в рази краще. З цими датчиками вам буде набагато простіше і приємніше ловити рибу. Також вам необхідний модуль Broadband Sounder.

Broadband Sounder- це революційний прилад, який забезпечує найкращу частоту відбитого сигналу. Інноваційна технологія використовує цифрову обробку сигналу та очищає зображення від перешкод і турбулентності води. Підводні перешкоди, рельєф дна, риба - все буде зображатися у відмінному дозволі, надаючи всю необхідну інформацію. Датчик встановлюється між трансд'юсером і екраном. Датчик сумісний з усіма 2007 * моделями та пізніми серіями LCX, LMS, X і GlobalMap® Lowrance.

Навігаційні карти

333Карти Navionics відрізняються форматом видання, а також масштабом покриття. Випускається дуже багато карт, і вони охоплюють майже всі регіони. Покриття карт поширюється на великі території, а також на ділянки з високою деталізацією. Карти отримали до назви індекс: Великі - XL, а малі - SMALL. Карти XL відрізняються тим, що за малу ціну ви отримаєте зображення великих ділянок території. Також великий плюс карт Navionics - підтримуються навігаційним обладнанням відомих марок (Humminbird, Lowrance і Raymarine). Це робить їх одними з кращих на ринку картографії.


Карти C-Map відрізняються дуже високою глибиною деталізації і якістю зображення. Вони випус444каються з великими кількостями форматів, які здатні задовольнити навіть експертів в області картографічного обладнання. Щоб досягти бажаного ступеня деталізації користувачеві надано вибір з графічних форматів, таких як C-Map Local, C-Map Wide, Mega Wide, Max Lakes. Карти сумісні з навігаційним обладнанням багатьох виробників картплоттери (Simrad, Furuno, Raymarine, Samyung, Standart Horizon і інші)
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!