ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
troling DU 2Багато власників човнів, які використовують в якості основної силової установки двигун в потужності 60 к.с. та вище встановлюють на свій човен додатковий так званий тролінговий або маневровий мотор. Він дозволяє зручніше ловити рибу методом тролінгу, адже великий двигун на холостих обертах, навіть враховуючи те що виробники останнім часом дозволяють зменшувати оберти холостого ходу кнопкою до 500 об/хв, дає занадто високу швидкість. Також мати додатковий двигун зручно і в плані економії пального і в плані надійності, адже в разі виходу з ладу основного, хоч і повільно але до бази дійти можна.

Основною проблемою при використанні додаткового двигуна є складнощі з його керуванням. Як правило такий мотор чипляється на додатковий навісний транець до того ж він з румпельним (ручним) керуванням. Бігати назад до корми щоб додати газ або відкорегувати курс, погодьтеся не зручно. Газ в такому випадку виставляють одразу, а повертають основним мотором (заглушеним) використовуючи його як кіль. Човен в такому випадку на повороти реагує мляво, тому часто це веде до обриву снасті, зачепів і т.д. Дорожити за течією, чи проти неї, за чи проти вітру – потрібна відповідно різна тяга, а отже щоб додати газу – бігати до корми приходиться. Для вирішення цієї проблеми пропонуємо американські комплекти дистанційного керування тролінговими моторами від компанії TROLL MASTER.

Встановлений на тролінговий мотор такий комплект дозволяє керувати їм дистанційно з пульту по радіоканалу. В залежності від комплекту можна:

-       Тільки додавати та зменшувати газ

-       Додавати та зменшувати газ, а також повертати двигуном

Ціни на все необхідне обладнання для підключення дистанційного керування до вашого тролінгового мотору ви зможете знайти на нашому сайті.Відео роботи комплекта можна знайти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=iFmrSM0cjm0&t=624s

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!