ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
SUP дошка це абревіатура від англійського Stand Up Paddle (Stand Up – стоячи, Paddle – весло). Доволі новий вид відпочинку – приваблює своєю простотою – не потрібно мати спеціальні навички, користатися дошкою зможе кожен після 5-10 хв адаптації. САП дошки – надувні, вони компактно складаються в рюкзак, а отже не займають багато місця при зберіганні та транспортуванні.
Чим відрізняються дорогі дошки від дешевих?SUP doshka
Основна відмінність – це якість проклейки та якість матеріалів. Матеріал покриття дошок має пористу структуру, а тиск 1-2 атм, проблеми зазвичай це не порізи або проколи – це шви, а отже самостійно повести ремонт буде надзвичайно складно.
Також поздовжня міцність дуже важлива, адже це значно впливає на ходові властивості та на комфорт пересування. Погодьтеся не дуже приємно якщо дошка гнеться у вас під ногами.
Як правильно обрати дошку SUP. Почнемо з форми:
Для неспішного катання по спокійній воді варто обирати широку та довгу дошку (так званий Travel клас). На такій дошці легко втримати рівновагу, можна посадити дитину та взяти з собою якісь речі.
Чим більше форма схиляється до продовгуватої тим більшу швидкість можна на такій дошці розвинути, а отже пройти значно довшу відстань доклавши менші зусилля. Радимо звернути увагу на тип дошок «Touring». Зазвичай вони мають гострий ніс та розширену корму. Катання на такій дошці потребує деякої адаптації, можливі паління у воду під час тренувань. SUP такої конфігурації зазвичай товстіший за інші, в середньому це близько 15 см.
Дошки для серфінгу по хвилях, спортивні, швидкісні, спеціальні в цій статті ми розглядати не будемо.
На що варто звернути увагу при купівлі дошки.
Весло – преміум виробники зазвичай взагалі не кладуть вело в комплект з дошкою, для того щоб клієнт зміг підібрати собі весло під свій зріст та свої особисті потреби. В комплектах дешевих Суп зазвичай алюмінієве весло, дорогі бренди пропонують склопластикове весло з нейлоновою лопаткою. Також можна у дешевих виробників можна зустріти карбонові весла, але якість їх не завжди на висоті. В будь-якому випадку поломка весла не рідкість, а отже подбати про запасне зайвим не буде.
Лиш – страхувальний трос. Перевірте наявність страхувального тросу на вашій дошці. Для наших умов кращим буде витий лиш. Він менше чипляється за зелень у воді під час падіння.
Кілька деталей:
При виборі дошки основну увагу звертайте на вагу, яка вона витримує. Китайські виробники зазвичай використовують характеристику ваги розподіленій по всій поверхні а не в області перебування гребця, тому додавайте +7 або навіть +10 кг до своєї ваги при виборі дешевої дошки.
Якщо збираєтеся часто перевозити свою дошку в складеному стані одразу звертайте увагу на сумку та її якість. В дешевих брендах це просто ганчірка і її прийдеться міняти.
Одразу запитайте у подавця про ремонт – де він буде відбуватися, за чий рахунок пересилки і т.д.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!