ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit


SharrowPropellerModelMX 1 3BladeБагаторічні наукові дослідження та практичні випробування американської  компанії Sharrow Propeller™ (засновник Gregory Sharrow) з офісом у Філадельфії (США) призвели до виходу на ринок роздрібних продажів у 2019 році гвинта, форма лопаті якого принципово відрізняється від будь-якого виробленого до цього серійно. Загалом, протягом процесу досліджень та виробництва було отримано понад 46 міжнародних патентів на винахід в різних країнах світу.

Основа ефективності нового гвинта від Шеров Пропеллер – зменшення кавітаційних явищ. Нагадаємо: кавітація - утворення пухирців повітря у воді гвинтом у наслідок високого тиску. Такі явища значно зменшують ефективність опору гвинта, з часом приводять до руйнування його кромки і т.д. Менша кавітація = більший опір гвинта, а значить більша швидкість та більша паливна ефективність.

На ринок роздрібних продажів гвинти Sharrow Propeller™ вийшли влітку 2019 року (дана стаття написана в грудні 2019) і на сьогодні представлені тільки однією моделлю. MODEL MX-1A™ (силумін) та MODEL MX-1S™ (нержавійка) - це гвинти в діаметрі 15 дюймів (зазвичай двигуни 115-200 к.с.) з кроком від 15 до 21 дюймів. У вересні 2019 в США відбулися випробування на воді незалежними експертами з відомого авторитетного журналу BoatTEST. Використовувався човен Bayliner двигун Mercury F150 гвинт MODEL MX-1S™ та два нержавіючих гвинта інших виробників для порівняння. Замірялися: вібрація, швидкість, кількість пройденого шляху на літр пального (паливна ефективність). Якщо коротко підсумувати результати вони такі:

1. Працює значно краще на холостому ходу (мається на увазі вібрації)
2. Глісирування при менших обертах
3. Вища швидкість в будь-якому діапазоні обертів
4. Значно вища паливна ефективність особливо в діапазоні 3000-3500 об/хв
5. Краща паливна ефективність в усіх режимах роботи
6. На 18% краща паливна ефективність на швидкості 42-45 км/год
7. Найвища топова швидкість серед тестованих гвинтів
8. Створює помітно менші вібрації
9. В цілому працює тихіше
10. Має чудову керованість у жорстких поворотах на високій швидкості
11. Покращує керування в режимі реверсу
12. Забезпечує найбільшу дальність ходу на всіх швидкостях

Додаємо кілька таблиць з поясненнями для деталізації результатів тестування. Таблиця нижче – пройдена кількість миль (1 миля = 1.6 км) на один галон (1 галон= 3,8 літра) пального. Перша колонка – оберти за хвилину. MX-1 = новий гвинт Sharrow Propeller

Fuel efficency

Швидкість в милях за годину (для конвертації в км/год помножити на 1,6). Перший стовпчик об/хв, MX-1 = новий гвинт Sharrow Propeller

Speed new Sharrow Propeller

Ну і звичайно ціна. Вже зараз такий гвинт (нагадаємо на сьогодні -грудень 2019 існує тільки один діаметр 15”) можна купити в США тільки на сайті виробника за ціною 4500$ (чотири тисячi п'ятсот доларів США) за силумин та 9000$ (дев'ять тисяч долларів США) за нержу. Відповідно в Україні, враховуючи доставку та розмитнення, вони обійдуться приблизно у 5400$ та 10800$ відповідно.

Звертайтеся!

MODEL MX 1S

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!