ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
×

Помилка

The form #5 does not exist or it is not published.

Мотор до човна МеркуріF20EH

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Мотор до човна МеркуріF20EH Мотор до човна МеркуріF20EH Мотор до човна МеркуріF20EH Мотор до човна МеркуріF20EH
Інжекторний мотор Меркурі 20 к.с. - подальший розвиток карбюраторних моделей 15-20 к.с. Крім зміни системи впорскування, яка доречі, чудово працює і на моторах з ручним пуском без акумулятора, суттєвих змін зазнав румпель. Тепер його можна самостійно без проблем переставити і під керування правою рукою, також є можливість змінити кут нахилу румпелю в горизонтальній площині, чого немає в жодного з конкурентів та однозначно є дуже зручною функцією. Перемикання  передач здійснюється не ручкою газу, а окремим важелем, що  зручно розташовано на румпелі. 
Тепер чотиритактні мотори Mercury лінійки 15-20 сил споживають ще менше своїх карбюраторних попередників, при тому тішать власників надзвичайно тихою роботою та ще меншою вібрацією до того ж тяга двигуна завдяки впорскуванню пального зросла особливо в режимі середніх та максимальних обертів.
Про інші технічні новації, застосовані в моторах Меркурій 15-20 кінських сил, читайте в окремій статті на нашому сайті.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Тип: 4-х тактний
Потужність, к. с.: 20
Вага (кг): 45
Висота транцю (мм): 381(S)
Система керування: Румпель
Система старту: Електро+Ручна
Підйом з води: Руками
Мілководний режим: 6 положень
Об'єм циліндрів (см3): 333
Тип паливної системи: MPS EFI (інжектор)
Діаметр і хід поршня (мм/мм) : 61 x 57
Кількість циліндрів: 2 в ряд
Система газорозподілу: SOHC (2 клапани на циліндр)
Привід ГРМ: Ремінь
Робочий діапазон обертів: 5700-6200
Ємність картера (л): 1
Ємність паливного бака (л):  25 або 12 на вибір
Рекомендоване паливо: Не етилований бензин А95
Рекомендований акумулятор (Ah): від 30аг (для моторів з електростартом)
Генератор (А): 12А, 145 ВТ (моделі з електрозапуском)
Кріплення мотора: Транцева струбцина
Передаточне число: 2,15:1
Передачі: Вперед - нейтраль - назад
Вихлоп: Через маточину гвинта
Захист трансмісії: Гумовий демпфер
Стандартний гвинт (крок в дюймах): 9.25x9"
Гарантія (міс): 60

Особливості

  • Двигун ідеально підходить для надувних гумових, невеликих алюмінієвих і РІБ човнів. Ручне управління і ручний стартер - нічого зайвого. Приготування суміші - карбюратор, а значить менш вимогливий до якості палива.
    Повна 5 річна гарантія, що діє по всій території України + великий вибір гребних гвинтів, приладів та іншого додаткового обладнання - це все Меркурі.

Відгуки