ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
×

Помилка

The form #5 does not exist or it is not published.

Мотор до човна Parsun F40 FEL-T-EFI

Мотори до човнів Парсун вже широко відомі українському споживачу. Перевірений роками китайський виробник випускає широку лінійку як двотактних так і чотиритактних двигунів до човнів будь яких розмірів. Для прикладу мотор Парсун Т2,6 частіше обирають власники невеликих гумових човнів з навісним транцем, а двотактиний мотор до човна Parsun T40 стане чудовою заміною двигуну "Вихор" та чудово стане на транець Прогреса або Казанки. Чотиритактні мотори Парсун - це в більшості своїй малопотужні двигуни з мінімальними витратами пального та привабливою ціною. Якщо купити китайський чотиритактний мотор до човна Парсун  в потужності до  5 к.с. його витрати пального при максимальних навантаженнях становитимуть всього 1,4 літри за годину.  Ціни на лодочні мотори Парсун завжди тримаються на рівні інших китайських конкуренів і в рази нижче від моторів американських та японських виробників. Варто також знати, що сервісна мережа Парсун є найширшою в Україні. На складі в Києві завжи є широкий асортимент запчастин. Наша компанія має свої представництва по всій Україні і ви можете купити мотор Парсун (забрати, провести перший запуск, проконсультуватися з мацстром та сплатити за мотор) в таких містах: Київ, Чернігів, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Полтава, Львів та багатьох інших. Замовити двигун до човна Парун, що ідеально стане на саме на ваш човен - не складно, достатньо лише передзвонити нам.
Мотор до човна Parsun F40 FEL-T-EFI Мотор до човна Parsun F40 FEL-T-EFI Мотор до човна Parsun F40 FEL-T-EFI Мотор до човна Parsun F40 FEL-T-EFI
Один з найбільших виробників човнових моторів в Китаї розширює свою лінійку та пропонує чотиритактний інжекторний двигун Парсун 40 к.с. Копія мотору Yamaha F40FETL цей мотор увібрав у себе найкраще - чудове співвідношення потужність/вага, стабільна та тиха робота, а на холостих обертах майже беззвучна, адекватне споживання. Мотор має електричний запуск (в аварійному режимі можна запустити і руками), гідравлічний підйом. В комплекті бак на 25 літрів з шлангом 2м, запасний масляний фільтр, троси газ-реверс на 15 фт (при замовленні двигуна у нас довжину тросів та крок гвинта ви обираєте самостійно). Ціна на мотор майже в два рази нижча ніж на двигуни японських конкурентів. Варто зазначити, що двигун підтримується повною трирічною гарантією, мережа сервісних центрів по всій Україні.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 40,0
 Висота транцю, мм 414
 Довжина ноги двигуна, мм 508" (довга нога)
 Вага двигуна, кг 94,0
 Кількість циліндрів 3
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 747,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 65 × 75
 Ступінь стиснення 9,4:1 
 Гребний гвинт  трилопатевий
 Крок гвинта 13" в базі
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне вприскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак окремий, 25 л
 Максимальний витрата палива, л/год 12,8
 Об'єм масла у двигуні, л 1,5 (без заміни фільтра)
1,7 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження з термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу SOHC
 Вихлопна система Через гребний гвинт
 Генератор 12В—10А
 Система запалювання Емкісна CDI мікрокомпютерна
 Свічка запалювання DPR6EA-9
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення 26:13 (2,00)

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки