ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
NMEA cable4Мережа або інтерфейс NMEA-2000. Почнемо з термінів. Інтерфейс - це дроти, коннектори, програмне забезпечення, прилади, зроблені за одним принципом для того щоб їх можна було поєднати в систему. Тобто прилади з інтерфейсом Ethernet не з’єднаються з приладами на NMEA -2000 тому, що там конектори різні, а навіть якщо їх перепаяти працювати не буде тому що програмне забезпечення різне і т.д.
В чому зручність мережі NMEA-2000:
- мережа має власне живлення 12 В
- прилади підключаються послідовно (один кабель з Т конекторами), що зменшує кількість дротів.
- Ви можете об’єднати в одну мережу всі прилади.
Наприклад: у вас на панелі керування стоїть дисплей який відображає дані з ехолоту/картплотеру, параметри роботи човнового мотора, радар, музику, рацію і т.д. Тобто ви керуєте будь-якими приладами які ви підключили до інтерфейсу НМЄА-2000 з одного екрану або компьютеру (через USB перехідник). Погодьтеся, це дуже зручно і економно, адже до двигуна вам не треба купувати прилади, до ехолоту екран і т.д.
Особливості мережі NMEA-2000:
- Починається та закінчується обов’язково спец. заглушками на 120 Ом
- Довжина мережі не обмежена, є обмеження по довжині підключення окремих пристроїв. Максимальна 6 м.
- Максимальне навантаження на мережу по живленню має складати не більше 3А, а максимальне споживання окремого підключеного приладу не більше 1 А. Тобто якщо споживання музики більше 1А вона має бути підключена до окремої мережі живлення, а через НМЄА буде тільки керуватися. Розібратися з цим не складно, адже за вас вже подумали виробники і прилади з великим споживанням роблять з окремим виходом на живлення, а з малим – без такого.
NMEA cable5Конкретизуємо: Ви придбали новий човновий двигун Evinrude. Що потрібно і скільки буде коштувати вивести показники роботи двигуна на ехолот? Вам знадобляться:
- Сам ехолот, адаптований під NMEA-2000 (наприклад)
- Перехідник від мотора до мережі – 100$
- Базовий комплект мережі (якщо ще не встановлено то шнур, два Т конектори, заглушки) – 100$ От і все. Шнур для приєднання ехолота до NMEA вже іде в комплекті з ехолотом. Доречи, якщо будете купувати прилади з метою об’єднання в мережу з’ясовуйте наявність дроту, адже в залежності від довжини він буде коштувати від 20 до 50$.
Так само підключаються і інші підвісні двигуни. В більшості випадків без проблем приєднуються двигуни після 2010 р. виробництва. З моторами Ямаха трохи проблемніше, адже мотори з HUB підключаються через нього і там потрібен інший перехідник. Дзвоніть замовляйте. Чекаємо.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!