ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
NMEA cable4Мережа або інтерфейс NMEA-2000. Почнемо з термінів. Інтерфейс - це дроти, коннектори, програмне забезпечення, прилади, зроблені за одним принципом для того щоб їх можна було поєднати в систему. Тобто прилади з інтерфейсом Ethernet не з’єднаються з приладами на NMEA -2000 тому, що там конектори різні, а навіть якщо їх перепаяти працювати не буде тому що програмне забезпечення різне і т.д.
В чому зручність мережі NMEA-2000:
- мережа має власне живлення 12 В
- прилади підключаються послідовно (один кабель з Т конекторами), що зменшує кількість дротів.
- Ви можете об’єднати в одну мережу всі прилади.
Наприклад: у вас на панелі керування стоїть дисплей який відображає дані з ехолоту/картплотеру, параметри роботи човнового мотора, радар, музику, рацію і т.д. Тобто ви керуєте будь-якими приладами які ви підключили до інтерфейсу НМЄА-2000 з одного екрану або компьютеру (через USB перехідник). Погодьтеся, це дуже зручно і економно, адже до двигуна вам не треба купувати прилади, до ехолоту екран і т.д.
Особливості мережі NMEA-2000:
- Починається та закінчується обов’язково спец. заглушками на 120 Ом
- Довжина мережі не обмежена, є обмеження по довжині підключення окремих пристроїв. Максимальна 6 м.
- Максимальне навантаження на мережу по живленню має складати не більше 3А, а максимальне споживання окремого підключеного приладу не більше 1 А. Тобто якщо споживання музики більше 1А вона має бути підключена до окремої мережі живлення, а через НМЄА буде тільки керуватися. Розібратися з цим не складно, адже за вас вже подумали виробники і прилади з великим споживанням роблять з окремим виходом на живлення, а з малим – без такого.
NMEA cable5Конкретизуємо: Ви придбали новий човновий двигун Evinrude. Що потрібно і скільки буде коштувати вивести показники роботи двигуна на ехолот? Вам знадобляться:
- Сам ехолот, адаптований під NMEA-2000 (наприклад)
- Перехідник від мотора до мережі – 100$
- Базовий комплект мережі (якщо ще не встановлено то шнур, два Т конектори, заглушки) – 100$ От і все. Шнур для приєднання ехолота до NMEA вже іде в комплекті з ехолотом. Доречи, якщо будете купувати прилади з метою об’єднання в мережу з’ясовуйте наявність дроту, адже в залежності від довжини він буде коштувати від 20 до 50$.
Так само підключаються і інші підвісні двигуни. В більшості випадків без проблем приєднуються двигуни після 2010 р. виробництва. З моторами Ямаха трохи проблемніше, адже мотори з HUB підключаються через нього і там потрібен інший перехідник. Дзвоніть замовляйте. Чекаємо.

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!