ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
NMEA cable4Мережа або інтерфейс NMEA-2000. Почнемо з термінів. Інтерфейс - це дроти, коннектори, програмне забезпечення, прилади, зроблені за одним принципом для того щоб їх можна було поєднати в систему. Тобто прилади з інтерфейсом Ethernet не з’єднаються з приладами на NMEA -2000 тому, що там конектори різні, а навіть якщо їх перепаяти працювати не буде тому що програмне забезпечення різне і т.д.
В чому зручність мережі NMEA-2000:
- мережа має власне живлення 12 В
- прилади підключаються послідовно (один кабель з Т конекторами), що зменшує кількість дротів.
- Ви можете об’єднати в одну мережу всі прилади.
Наприклад: у вас на панелі керування стоїть дисплей який відображає дані з ехолоту/картплотеру, параметри роботи човнового мотора, радар, музику, рацію і т.д. Тобто ви керуєте будь-якими приладами які ви підключили до інтерфейсу НМЄА-2000 з одного екрану або компьютеру (через USB перехідник). Погодьтеся, це дуже зручно і економно, адже до двигуна вам не треба купувати прилади, до ехолоту екран і т.д.
Особливості мережі NMEA-2000:
- Починається та закінчується обов’язково спец. заглушками на 120 Ом
- Довжина мережі не обмежена, є обмеження по довжині підключення окремих пристроїв. Максимальна 6 м.
- Максимальне навантаження на мережу по живленню має складати не більше 3А, а максимальне споживання окремого підключеного приладу не більше 1 А. Тобто якщо споживання музики більше 1А вона має бути підключена до окремої мережі живлення, а через НМЄА буде тільки керуватися. Розібратися з цим не складно, адже за вас вже подумали виробники і прилади з великим споживанням роблять з окремим виходом на живлення, а з малим – без такого.
NMEA cable5Конкретизуємо: Ви придбали новий човновий двигун Evinrude. Що потрібно і скільки буде коштувати вивести показники роботи двигуна на ехолот? Вам знадобляться:
- Сам ехолот, адаптований під NMEA-2000 (наприклад)
- Перехідник від мотора до мережі – 100$
- Базовий комплект мережі (якщо ще не встановлено то шнур, два Т конектори, заглушки) – 100$ От і все. Шнур для приєднання ехолота до NMEA вже іде в комплекті з ехолотом. Доречи, якщо будете купувати прилади з метою об’єднання в мережу з’ясовуйте наявність дроту, адже в залежності від довжини він буде коштувати від 20 до 50$.
Так само підключаються і інші підвісні двигуни. В більшості випадків без проблем приєднуються двигуни після 2010 р. виробництва. З моторами Ямаха трохи проблемніше, адже мотори з HUB підключаються через нього і там потрібен інший перехідник. Дзвоніть замовляйте. Чекаємо.

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!