ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
Візьміть до уваги: стаття писана в листопаді 2020, а новації в електроніці виходять настільки швидко, що можливо на час її прочитання вже дещо змінилося.

На які моделі картплотерів (ехолотів) можна вивести показники? Які мотори підключаються?

На будь які моделі ехолотів в описі яких зазначено «є вихід на мережу NMEA 2000». Можна підключати всі інжекторні двигуни виробництва 2015 +

Які плюси-мінуси у порівнянні зі звичайними приладами?

Не зручно – візуалізація, адже ехолот більшість часу використовують за призначенням при цьому кілька основних показників відображаються знизу, що при малому екрані не зручно. Також не буде аварійних сигналів. Основний недолік – не буде працювати функція Troll control (керування обертами холостого ходу), але тільки в моторах Yamaha та Mercury*. В двигунах Honda, Suzuki цю кнопку можна вивести окремо. Плюси очевидні – економія на ціні приладів, звільняється місце на панелі.

Всі моделі двигунів також дозволяють використовувати одночасно і прилади і виводити покажчики на ехолот.

Що необхідно для підключення мотора до ехолоту? Ціна?

Далі по тексту синім означені посилання, натискаючи на які ви зможете побачити реальні ціни для кожного з виробників човнових моторів. Отже вам знадобиться:

-          Базовий (стартовий набір) мережі NMEA 2000. Він однаковий для всіх моделей двигунів, довжину кабелів можна підбирати в залежності від розмірів човна.

-          Перехідник мотор-мережа.

Які додаткові можливості з’являються при встановленні мережі NMEA 2000? (додатково про мережу можна прочитати тут)

Як зазначено вище ви зможете додавати будь-які прилади в описі яких зазначено «є вихід на мережу NMEA 2000». Керування ними здійснюватиметься через екран ехолоту.

На сьогодні це може бути (цей перелік збільшується кожного дня):

- додати до мережі електромотор носового кріплення (автоякір). Тут потрібно зазначити що інколи буває важко подружити ехолот певної моделі з певним електромотором. Наприклад MinnKota + Lowrance = проблеми, а MotorGide+перехідник+Lowrance = no problems.

- датчики швидкості, датчики пального, датчики температури

- магнітоли

- радари·       - для моторів Mercury для того щоб працювала функція troll control з ехолоту продається окремий пристрій - Vessel View Link
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!