ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
trancevi pliti 2Автор статті  не використовує даний пристрій на своєму човні (не той розмір і потужність двигуна), тому вся наведена в статті інформація це результат збору відгуків власників транцевих плит, від різних виробників, що встановлені на різних човнах.

Транцеві плити кріпляться по обидва боки двигуна на задній борт човна як продовження його корпусу (дна). Основною суттєвою відмінністю плит є принцип їх регулювання.

-        Регульовані електрогідравликою з пульта

-        Саморегульовані (з амортизаторами)

-        Механічне регулювання (виставляються вручну)

Також відповідно від довжини човна та потужності двигуна вони відрізняються площею поверхні самої плити та налаштуваннями амортизатора або актуатору (гідроциліндру).

За словами виробників при встановленні транцевих плит ви отримуєте такі переваги:

1) економія палива 11% або більше
2) шидше прискорення на 10%
3) скорочення часу виходу на глісер до 50%
4) більш стійкий хід на хвилях
5) поліпшення керованості
6) нижче швидкість глісування
7) поліпшення керованості під час троллінгу

Розглянемо кожен з пунктів на відповідність дійсності. Варто зазначити, що транцеві плити з електрогідравлічним регулюванням ЗНАЧНО ефективніші інших двох типів, але і ціна на них значно вища. Наприклад плити з амортизаторами Smart Tabs вам обійдуться в 200$, а схожі на гідравліці Bennet у 800$. Отже по пунктам (повторимося – вся інформація з відгуків власників на форумах):

1)     Не підтверджено, але теоретична можливість швидшого виходу в режим глісерування можливо дає економію в перші 2-4 хвилини шляху.

2)     Швидший вихід на глісер дає швидше прискорення.

3)     Однозначно працює. Особливо ефективно при завантаженні човна більше звичайного та при потужності двигуна в притул до ваги човна.

4)     Підтверджено. Особливо ефективно на короткому корпусі з потужним мотором. Також правильно підібрані та встановлені транцеві плити прибирають ефект дельфінування човна.

Trimm tabs5)     Дія підтверджена тільки для плит з електрогідрокеруванням, адже нахил однієї з плит допомогає прибрати кренування човна при боковому вітрі, при поворотах або при нерівномірному завантаженні. А комплекти плит з гідравлічним керуванням та вартістю за 1000$ роблять все це автоматично.

6)     Підтверджено (не значно).

7)     Не підтверджено.

Також варто зазначити, що схожий ефект по швидшому виходу човна в режим глісерування та більш м’якому пересуванню по хвилям (пункти 3 та 4) при певних обставинах дає встановлене на двигун підводне гідрокрило.

Статті

Датчики ехолотів - особливості роботи, програмне забезпечення.

Трансдюсери до ехолоту Bullet Skimmer, SplitShot - які відмінності. Як працюють? Технології Broadband Sounder та  DownScan, різні мапи.  Детальніше...

Інжекторні двигуни Mercury 15 та 20 к.с. (15, 20 EFI) технічні особливості

Старт продажів в Україні – 2018 рік. Двигун, що прийшов на заміну легендарному двотактному мотору Mercury 15M. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!