ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
trancevi pliti 2Автор статті  не використовує даний пристрій на своєму човні (не той розмір і потужність двигуна), тому вся наведена в статті інформація це результат збору відгуків власників транцевих плит, від різних виробників, що встановлені на різних човнах.

Транцеві плити кріпляться по обидва боки двигуна на задній борт човна як продовження його корпусу (дна). Основною суттєвою відмінністю плит є принцип їх регулювання.

-        Регульовані електрогідравликою з пульта

-        Саморегульовані (з амортизаторами)

-        Механічне регулювання (виставляються вручну)

Також відповідно від довжини човна та потужності двигуна вони відрізняються площею поверхні самої плити та налаштуваннями амортизатора або актуатору (гідроциліндру).

За словами виробників при встановленні транцевих плит ви отримуєте такі переваги:

1) економія палива 11% або більше
2) шидше прискорення на 10%
3) скорочення часу виходу на глісер до 50%
4) більш стійкий хід на хвилях
5) поліпшення керованості
6) нижче швидкість глісування
7) поліпшення керованості під час троллінгу

Розглянемо кожен з пунктів на відповідність дійсності. Варто зазначити, що транцеві плити з електрогідравлічним регулюванням ЗНАЧНО ефективніші інших двох типів, але і ціна на них значно вища. Наприклад плити з амортизаторами Smart Tabs вам обійдуться в 200$, а схожі на гідравліці Bennet у 800$. Отже по пунктам (повторимося – вся інформація з відгуків власників на форумах):

1)     Не підтверджено, але теоретична можливість швидшого виходу в режим глісерування можливо дає економію в перші 2-4 хвилини шляху.

2)     Швидший вихід на глісер дає швидше прискорення.

3)     Однозначно працює. Особливо ефективно при завантаженні човна більше звичайного та при потужності двигуна в притул до ваги човна.

4)     Підтверджено. Особливо ефективно на короткому корпусі з потужним мотором. Також правильно підібрані та встановлені транцеві плити прибирають ефект дельфінування човна.

Trimm tabs5)     Дія підтверджена тільки для плит з електрогідрокеруванням, адже нахил однієї з плит допомогає прибрати кренування човна при боковому вітрі, при поворотах або при нерівномірному завантаженні. А комплекти плит з гідравлічним керуванням та вартістю за 1000$ роблять все це автоматично.

6)     Підтверджено (не значно).

7)     Не підтверджено.

Також варто зазначити, що схожий ефект по швидшому виходу човна в режим глісерування та більш м’якому пересуванню по хвилям (пункти 3 та 4) при певних обставинах дає встановлене на двигун підводне гідрокрило.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!